reczne-pistolety-mechaniczne

Narzędzie, które ułatwiają Ci pracę w domu

No Comments Remont

Nie jest żadnym odkryciem, że w gospodarstwie domowych narzędzia są potrzebne. Gwoździe, śruby, wkręty czy kołki warto mieć pod ręką. Jednak z perspektywy miejsca, które zajmują okazuje się, że istnieją narzędzia, które zdecydowanie lepiej radzą sobie z usterkami i gabarytowo lepiej wypadają.

Alternatywa dla młotka?

Drobne usterki lub poważniejsze zawsze stawiają przed nami wyzwanie. Jakich narzędzi użyć, co będzie najlepszym rozwiązaniem, przybić, przykręcić, a może przykleić? Skoro już podjęliśmy decyzję, że jednak kleimy to może tym razem wykorzystamy nowocześniejsze metody, a nie szarą taśmę klejącą. Z pewnością można do tego zaliczyć gorący klej. Stosowany jako alternatywa dla gwoździ, śrub i wkrętów jak również doskonałe spoiwo pozwalające łączyć różne materiały ze sobą. Dozowany za pomocą specjalnego pistoletu do kleju, który jest podgrzewa za dozowany klej, tak aby uzyskać płynną, plastyczną postać. Dzięki temu uzyskujemy materiał doskonale penetrujący wszelakie zagłębienia, pęknięcia i dziury. Klej na gorąco jest doskonałym spoiwem i wypełniaczem. Bezwonny i przezroczysty doskonale zastępuje klasyczne metody łączenia różnych materiałów.

Ręczne pistolety mechaniczne

Ręczne pistolety mechaniczne

Nie tylko do naprawy

Kleje na gorąco nie tylko wykorzystywane są jako narzędzie do usuwania usterek i awarii. Pistolety do kleju cenione są przez ludzi zajmujących się florystyką oraz ogólnie pojętym rękodziełem. Możliwość skutecznego łączenia różnych materiałów ze sobą, pozwalają na tworzenie różnorodnych dzieł. Łączenie magnesów neodymowych z betonem, drewna z metalami, włóczki z papierem to tylko nieliczne przykłady zastosowania klejenia na gorąco. Odpowiedni pistolet do kleju może z łatwością zastąpić nam młotek czy śrubokręt. Nie musimy siłować się z narzędziami zalegającymi nasze szuflady czy całe szafki. Można z łatwością zamienić młotek i gwoździe na schludniejszy i poręczniejszy pistolet do kleju. Dużą zaletą stosowania klejenia na gorąco jest fakt, że nie trzeba robić dziur w ścianach, aby powiesić ramę ze zdjęciem rodzinnym i inny obraz. Również nie dziurawienie ścian nie jest bez znaczenia. Jeżeli położenie obrazu jednak nie zadowala nas po prostu znajdujemy dla niego nowe miejsce, a kleks kleju ze starego miejsca delikatnie usuwamy nie pozostawiając śladu. Używanie klejenia na gorąco przy zastosowaniu specjalnego pistoletu z pewnością przekona niejednego majsterkowicza, który ma już dosyć pokaleczonych palców i dziur w ścianach jak w serze szwajcarskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze wpisy

Uruchamiasz startup - czy musisz mieć dyplom MBA?

Uruchamiasz startup - czy musisz mieć dyplom MBA?

Startupami nazywamy własne, małe biznesy, które rodzą się z kreatywnych pomysłów i pasji. Większość [...]
Jak wysłać paczkę do Holandii?

Jak wysłać paczkę do Holandii?

Holandia to jeden z piękniejszych krajów Unii Europejskiej. Oprócz walorów turystycznych przyciąga t[...]
Jak budować wizerunek marki w social media?

Jak budować wizerunek marki w social media?

Social media to obecnie jedna z największych potęg internetowych. Dlatego warto wykorzystać je nie t[...]
Najciekawsze aplikacje na Androida

Najciekawsze aplikacje na Androida

  Smartfon z Androidem w Polsce posiada blisko 15 milionów osób. To sporo. Każdy z nich ma d[...]
Powrót do przeszłości - krótka recenzja Huawei P8 Lite

Powrót do przeszłości - krótka recenzja Huawei P8 Lite

        Huawei P8 lite był dla chińskiej marki tym, czym dla LG był [...]

Najnowsze komentarze