Przenośny terminal to nie tylko wygoda, ale i zysk

No Comments Biznes

 

 

Bezprzewodowy terminal to ciekawa alternatywa dla stacjonarnych urządzeń, których zasięg działania ogranicza kabel, a stałe opłaty przesłaniają profity płynące z ich użytkowania. Wśród głównych zalet przenośnego terminala wymienia się wygodę i możliwość uzyskania oszczędności. Sprawdź, jakie jeszcze atuty wiążą się z jego posiadaniem. 

 

Wygoda i nowe szanse

Bezprzewodowy terminal sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważna jest elastyczność i mobilność. Ułatwia dokonywanie transakcji sprzedawcom handlującym pamiątkami w sezonie lub zarabiającym na życie przygotowywaniem posiłków dla bywalców letnich koncertów i festiwali. Pomaga w zaskarbieniu sympatii ze strony klientek mobilnej kosmetyczce, która nie ma własnego salonu, lecz świadczy usługi w domach konsumentek. Pozwala uniknąć tłoku w dużych restauracjach, które dbają o komfort swoich gości, więc zamiast otworzyć punkt kasowy, wolą wysyłać kelnerów z terminalami przenośnymi bezpośrednio do klientów, kończących jeść posiłki przy stolikach. Umożliwia też realizowanie transakcji bezgotówkowych kurierom i pracownikom firm przewozowych, którzy nie muszą już stresować się przewożeniem gotówki. Bezprzewodowy terminal zapewnia też wygodę klientom, którzy mogą sprawnie zapłacić kartą tam, gdzie akurat się znajdują, bez konieczności tracenia czasu na stanie w kolejkach lub szukania bankomatu w celu wypłaty gotówki. Nic więc dziwnego, że firmy, które zdecydują się na wdrożenie mobilnych terminali, uchodzą za nowoczesne i przyjazne konsumentom. Niewiele osób zdaje sobie jednak z tego sprawę, że oprócz budowania pozytywnego wizerunku, obsługa przenośnych terminali może dostarczać wymiernych korzyści finansowych.

płatność karta za kawę

 

Zysk dla przedsiębiorców

Właściciel terminala mobilnego nie musi ponosić żadnych stałych kosztów związanych z obsługą transakcji bezgotówkowych. Uiszcza on wprawdzie prowizję od każdej zrealizowanej płatności, lecz nie opłaca abonamentu ani rachunków za utrzymanie linii telefonicznej. Zazwyczaj w większości firm jest dostępne WiFi, które wystarczy do przesyłania danych, a jeśli nawet go nie ma, można skorzystać z internetu mobilnego. Jeżeli zdecydujesz się na bezprzewodowy terminal, unikniesz także opłat za dzierżawę, którą zastępuje jednorazowy koszt zakupu urządzenia.

Przenośny terminal jest zatem świetną opcją dla osób, które lubią mieć kontrolę nad swoimi wydatkami, a zarazem preferują wygodne rozwiązania. Korzystanie z mobilnego urządzenia płatniczego umożliwia wykorzystywanie szans, które stają przed Twoją firmą i bycie zawsze tam, gdzie akurat znajdują się Twoi klienci. Oprócz wygody i oszczędności stwarza więc perspektywy, które są bezcenne dla każdego biznesu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze wpisy

Uruchamiasz startup - czy musisz mieć dyplom MBA?

Uruchamiasz startup - czy musisz mieć dyplom MBA?

Startupami nazywamy własne, małe biznesy, które rodzą się z kreatywnych pomysłów i pasji. Większość [...]
Jak wysłać paczkę do Holandii?

Jak wysłać paczkę do Holandii?

Holandia to jeden z piękniejszych krajów Unii Europejskiej. Oprócz walorów turystycznych przyciąga t[...]
Jak budować wizerunek marki w social media?

Jak budować wizerunek marki w social media?

Social media to obecnie jedna z największych potęg internetowych. Dlatego warto wykorzystać je nie t[...]
Najciekawsze aplikacje na Androida

Najciekawsze aplikacje na Androida

  Smartfon z Androidem w Polsce posiada blisko 15 milionów osób. To sporo. Każdy z nich ma d[...]
Powrót do przeszłości - krótka recenzja Huawei P8 Lite

Powrót do przeszłości - krótka recenzja Huawei P8 Lite

        Huawei P8 lite był dla chińskiej marki tym, czym dla LG był [...]

Najnowsze komentarze