Pytanie Rozwiązane

Albania czy trzeba paszport

Ocena: 5/5

Obywatele polscy mogą wjeżdżać do Albanii bez wizy i przebywać na jej terytorium do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu. Potrzebujesz ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Dokument wjazdowy musi mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia terytorium Albanii.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Albania czy trzeba paszport”…

Albania bezpieczeństwo

Albania to nie jest tak bezpieczny region i kraj jak dla przykładu Włochy czy Cypr. Ogólnie jeśli trzymacie się regionów turystycznych, nie powinniście się niczego obawiać i jest to bezpiczne miejsce. Na co uważać w Albanii? Na pewno na kieszonkowców i typowe przestępstwa takie jak kradzieże czy rozboje.

Czy do Albanii potrzebny jest test na COVID

Od 6.09.2021 r. obowiązkowe jest okazanie negatywnego wyniku jednego z testów na COVID-19: test antygenowy musi być przeprowadzony maksymalnie na 48 godzin przed przybyciem do Albanii. test RT-PCR musi być przeprowadzony maksymalnie na 72 godziny przed przybyciem do Albanii.

Albania przestępczość

Albania to nie jest tak bezpieczny region i kraj jak dla przykładu Włochy czy Cypr. Ogólnie jeśli trzymacie się regionów turystycznych, nie powinniście się niczego obawiać i jest to bezpiczne miejsce. … Możecie więc czuć się bezpiecznie w Albanii o ile nie jesteście handlarzami narkotyków.

Albania paszport czy dowód 2020 samolotem

Obywatele polscy mogą wjeżdżać do Albanii bez wizy i przebywać na jej terytorium do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu. Potrzebujesz ważnego paszportu lub dowodu osobistego. … Albania nie wymaga od turystów posiadania biletu powrotnego ani określonej sumy pieniędzy.