Pytanie Rozwiązane

Arthryl jak długo stosować

Ocena: 5/5

Przyjmować 1 raz na dobę, w trakcie posiłku. Nie ustalono bezpieczeństwa stosowania preparatu przez okres dłuższy niż 3 lata. Preparat w postaci roztworu do wstrzykiwań: 1–2 ampułki (400–800 mg) 3 razy na tydzień, przez 4–6 tygodni. Preparat należy podawać domięśniowo.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Arthryl jak długo stosować”…

Skutki uboczne leku Arthryl

Podczas stosowania leku Arthryl mogą wystąpić skutki uboczne. Często (u nie więcej niż 1 osoby na 10) obserwuje się bóle głowy, senność, zmęczenie, biegunki lub zaparcia, nudności, wzdęcia, ból brzucha czy niestrawność. Niezbyt często (u nie więcej niż 10 osób na 100) mogą pojawić się wysypka, rumień oraz świąd.

Arthryl wycofany

Główny Inspektor Farmaceutyczny poinformował o wycofaniu z obrotu na terenie kraju jednej serii produktu leczniczego Arthryl, stosowanego w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych.

Arthryl 30 saszetek cena

Cena: 41,99 zł Wskazania: Arthryl to preparat wywierający korzystny wpływ na chrząstkę i mogący przyczyniać się do łagodzenia objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Substancją czynną preparatu jest glukozamina, aminocukier naturalnie występujący w ludzkim organizmie.

Arthryl 90 saszetek cena

Cena: 97,99 zł Wskazania: Arthryl to preparat wywierający korzystny wpływ na chrząstkę i mogący przyczyniać się do łagodzenia objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Substancją czynną preparatu jest glukozamina, aminocukier naturalnie występujący w ludzkim organizmie.

Arthryl saszetki cena

Cena: 34,99 zł