Pytanie Rozwiązane

Co się dzieje z Eweliną Lisowską?

Ocena: 5/5

Wokalistka zareagowała na zarzuty, zaznaczając, że zmiany w jej wyglądzie są całkowicie naturalne. „Według licznych pomiarów mojego nosa i innych części ciała, przez ostatnie lata chyba nie wychodziłam z sali chirurga plastycznego. Po raz kolejny powtórzę, że nie miałam takiej fizycznej ani psychicznej potrzeby.

Ile waży Ewelina Lisowska?

Ewelina Lisowska zdradziła, iż obecnie waży 52 kilogramy:

Z wagi 45 kg doszłam do wagi 52 kg, która mnie kiedyś przerażała. Bałam się przekroczyć wagę 50 kg, bo wydawało mi się, że będę jakimś słoniem.

Ile lat ma teraz Ewelina Lisowska?

30 years ()

Z jakiej miejscowości pochodzi Ewelina Lisowska?

Ewelina urodziła się w 1991 roku, niedługo skończy 28 lat. Wychowała się w niewielkiej miejscowości Cerekwica w pobliżu Wrocławia. Jej ojciec jest rolnikiem, a matka pracuje jako nauczycielka w szkole podstawowej. Ma troje młodszego rodzeństwa: brata Krzysztofa oraz dwie siostry: Aleksandrę i Alicję.

Ile waży Ewelona?

Gwiazda zdradziła przy okazji, ile teraz waży. Z wagi 45 kg doszłam do wagi 52 kg, która mnie kiedyś przerażała. Bałam się przekroczyć wagę 50 kg, bo wydawało mi się, że będę jakimś słoniem.

Ile waży Ewa Farna 2020?

Najbardziej prawdopodobną wersją wagi Ewy Farnej jest 66 kilogramów. Przy wzroście piosenkarki 165 centymetrów wynik ten mieści się w granicach normy! Tak przynajmniej należy stwierdzić po obliczeniu wskaźnika BMI.

Czy Ewelina Lisowska ma chłopaka?

Na tym zdjęciu widać już w całej okazałości mężczyznę. Okazuje się, że to były narzeczony Joanny Opozdy, Andi Mancin! Nowy partner Eweliny Lisowskiej jest pół-Polakiem, pół-Włochem, a z zawodu jest kierowcą rajdowym. Brał udział także w zawodach snowboardowych i motocrossowych.

Ile lat ma Ewelina?

Data urodzenia: 17 września 1994 r.

Jakiego rodzaju utwory muzyczne wykonuje Ewelina Lisowska?

Nie mogę zapomnieć – nowa piosenka Eweliny Lisowskiej

Podmiotem lirycznym jest silna dziewczyna, która po toksycznym związku, znów odnalazła siebie. Nie może zapomnieć kim jest naprawdę, bo najważniejsze to pozostać sobą.

Gdzie jest Lisowska?

Ewelina Lisowska w przeciwieństwie do większości polskich gwiazd mieszka z dala od Warszawy. Piosenkarka wiedzie spokojne życie we Wrocławiu. W mieszkaniu gwiazdy znajdziemy dodatki utrzymane w kobiecym stylu oraz dużo nowoczesnych mebli. Gniazdko Eweliny wygląda imponująco.

Dodaj komentarz