Pytanie Rozwiązane

Co znaczy Wiek OOC?

Ocena: 5/5

* OOC (Out Of Character) – Świąt, w którym żyjemy my; wszystko co niezwiązane jest z rozgrywką.

Co to jest OOC?

Obecny jest także chat OOC („Out of Character” – służący do rozmów na tematy niezwiązane z rozgrywką oraz metainformacje, w których posiadaniu nie są nasze postaci).

Co to OOC a IC?

Teraz wyjaśnię podstawowe pojęcia. IC – In Character, to jest wszystko co dotyczy naszej postaci w świecie wirtualnym. OOC – Out Of Character to odwrotność IC czyli nie dotyczy np. moi koledzy.

Co to znaczy CL w RP?

* CL (Combat Log) – Wyjście z gry podczas akcji RP.

Co to znaczy RP historia?

RP, skrót nazwy Rzeczpospolita Polska, → Polska.

Co to jest Metagaming GTA RP?

Meta Gaming – to niedozwolone na serwerach Role-Play zjawisko polegające na wykorzystywaniu informacji ze świata rzeczywistego (realnego) w zamian za korzyści In Character (IC).

Jaka jest definicja RP?

RP” to skrót od pojęcia Role Play, czyli gry słownej, która najczęściej odbywa się poprzez wysyłanie sobie wiadomości. RP to odnoga RPG i tu nie mam na myśli tych cyfrowych RPGów. Do cyfrowego RPG prawidłowy skrót to cRPG. RPG jest skrótem od Role Play Gaming, które jest grą słowną odbywaną w rozmowie.

Jak pisać na OOC?

1) Do pisania wypowiedzi naszej postaci (IC) używamy kanałów: /s (SAY) oraz /y (YELL). 2) Zwrot IC oznacza „In Character” czyli że wcielamy się w postać. Natomiast OOC oznacza „Out of Character”, czyli jesteśmy sobą, nie piszemy jako postać.

Jak kogos podniesc w GTA RP?

komenda /podnies – Gracz nie ginie od razu i da się go podnieść.

Jak kogos Przeszukac GTA RP?

Zwłoki przeszukujemy za pomocą: E – na klawiaturze. Strzałka w prawo – na padzie.

Dodaj komentarz