Pytanie Rozwiązane

Czy Agustin Egurrola jest żonaty?

Ocena: 5/5

Czy Agustin Egurrola ma żonę? Artysta dawniej był związany z tancerką Niną Tyrką. W 2020 roku wziął ślub z Dianą. Ceremonia odbyła się na przełomie lipca i sierpnia, w czterogwiazdkowym hotelu Pałac Mała Wieś pod Grójcem.

Ile wzrostu ma Egurrola?

Agustin Egurrolawzrost i wiek choreografa

Zapewne oglądając tego lubianego jurora w telewizji nieraz zastanawialiście się – ile Agustin Egurrola ma wzrostu? Wbrew pozorom choreograf nie należy do wysokich mężczyzn – na 167 cm wzrostu.

Skąd pochodzi Augustin?

Warsaw

Jak ma na imię Egurrola?

Agustin Marek Egurrola (ur. 8 września 1968 w Warszawie) – tancerz i choreograf pochodzenia polsko-kubańskiego. Międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego. Wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i w stylu South-American Show Dance.

Kim jest nowa żona Agustina Egurroli?

Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy!”, napisał na Instagramie tancerz. Agustin Egurrola i Diana poznali się ponad dwa lata temu. W 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Czy Agustin Egurrola ma dzieci?

Carmen Egurrola

Ile wzrostu ma Augustin?

Augustin w barwach Orlando Magic (2017)
#4 Los Angeles Lakers
Data i miejsce urodzenia 10 listopada 1987 Nowy Orlean
Wzrost 183 cm
Masa ciała 82 kg

Ile zarabiaja tancerki Agustina Egurroli?

Zainwestował w sieć szkół tańca, które firmuje własnym nazwiskiem. Kilka dni temu Super Express wyliczył, że zarabia aż 3,5 miliona złotych rocznie (zobacz: *Zarobi 3,5 miliona!)

Gdzie się urodził Egurrola?

8 września 1968 53 lata, Warszawa

Z jakiego kraju pochodzi Agustin Egurrola?

Warszawa

Dodaj komentarz