Pytanie Rozwiązane

Czy Blanka Lipińska ma dzieci?

Ocena: 5/5

Blanka Lipińska pochwaliła się fanom dzieckiem

Sięgnęła ręką i zaprezentowała wszystkim lalkę-noworodka. Jak wytłumaczyła, to jeden z jej urodzinowych prezentów. – mówiła, wszystko demonstrując.

Co robi Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska[edytuj] Blanka Marta Lipińska (ur. 22 lipca 1985 w Puławach) – polska kosmetyczka, celebrytka, autorka powieści obyczajowych.

Skąd pochodzi Blanka Lipińska?

Puławy

Jak Blanka Lipińska wydala ksiazke?

– Kiedy postanowiłam wydać książkę, musiałam się zastanowić jak to zrobić, żeby było jak najlepiej. I od razu założyłam, że moja powieść będzie bestsellerem – dodaje. Pisarka poszła za ciosem w sposób wyniesiony z domu – wydała kontynuacje swojego debiutu. Na rynek trafiły „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”.

Czy Blanka Lipińska jest w ciąży?

Blanka Lipińska, czyli autorka (wzbudzających wiele kontrowersji) powieści z serii 365 dni, a zarazem jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce, udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o macierzyństwie. Jak się okazuje, 35-latka nie planuje zostać mamą w najbliższym czasie.

Jak Blanka Lipińska schudla?

Dietetyczka grzmi: to dieta głodówkowa. Blanka Lipińska na InstaStories podzieliła się z fanami szczegółami diety, dzięki której utrzymuje szczupłą sylwetkę. Jak się okazuje, autorka „365 dni” spożywa zaledwie 1000 kcal dziennie. Dietetyczka skomentowała jej wyznanie.

Jak schudła Blanka Lipińska?

– zaczęła oczarowana tym, co zobaczyła na ekranie telefonu, po czym po chwili namysłu postanowiła sprostować swoją wypowiedź i przy okazji wrócić wspomnieniami do czasów, gdy była nieco większa: Jak miałam 17 lat to tak nie wyglądałam. Wzięłam tabletki antykoncepcyjne i utyłam 35 kilogramów.

Czy Baron jest z Blanka?

Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy siebie, a nawet… WIDUJEMY – zapewniała Blanka Lipińska. W połowie października 2021 roku Sandra Kubicka i Baron oficjalnie potwierdzili swój związek.

Kto wydał 365 dni?

Debiutancka powieść Blanki Lipińskiej ukazała się nakładem wydawnictwa Edipresse Polska. Z pewnością już wkrótce wiele Czytelniczek zacznie wypatrywać kolejnych utworów tej autorki, bo książka, którą czyta się niemal jednym tchem nie wystarczy niestety na całych 365 dni. W 2020 roku powieść doczekała się ekranizacji.

Z kim obecnie jest Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska o nowym związku Barona

Ich związek trwał osiem miesięcy i przez ten czas byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Teraz muzyk związał się z modelką Sandrą Kubicką. W rozmowie z „Pudelkiem” Lipińska odniosła się do nowej relacji byłego partnera, mówiąc, że życzy mu, żeby był szczęśliwy.

Dodaj komentarz