Pytanie Rozwiązane

Czy da się ukryć wiek na GG?

Ocena: 5/5

Pozostałe opcje dotyczące prywatności Twoich danych możesz zmienić w Ustawieniach w zakładce Profil. W tej zakładce ustawień możesz także wyłączyć archiwizowanie wiadomości (w zakładce Prywatność) oraz zarządzać listą osób ignorowanych (także w zakładce Prywatność).

Czy można zmienić nazwe na GG?

  1. Wejście do Profilu. W GG.pl w górnej części panelu znajduje się przycisk Opcje. …
  2. Widok profilu znajomego. Po wybraniu pozycji Edycja pojawia się formularz, w którym możesz zmienić nazwę, pod którą kontakt pamiętany i wyświetlany jest na Twojej liście oraz dodać numer telefonu lub adres e-mail. …
  3. Profil znajomego na GG.pl.

Jak usunąc numer telefonu z GG?

Rezygnacja z używania numeru w usługach Google

  1. Na swoim koncie Google otwórz sekcję Telefon.
  2. Obok numeru kliknij Usuń Usuń numer.
  3. Na koncie Google otwórz sekcję Pomocniczy numer telefonu i ponownie dodaj swój numer.
  4. Aby nadal używać swojego numeru w innych usługach Google, możesz je otworzyć i dodać go ponownie.

Czy na GG widać numer telefonu?

Podczas rejestracji poprosimy Cię również o podanie numeru telefonu. Nie martw się, numer telefonu podany przy rejestracji jest nam potrzebny do tego aby przesłać Ci kod weryfikacyjny SMS, niezbędny do dokonania rejestracji w GG. Pamiętaj, że numer telefonu nie jest widoczny w katalogu publicznym.

Co to znaczy jak na GG jest czerwona buźka?

Wszystkie żółte słoneczka na liście kontaktów stały się czerwone, symbolizując nieaktywność. Przebywanie na tym komunikatorze po prostu straciło cel… a mimo to „GG” do cyfrowego grobu się nie wybiera i od lat trzyma u siebie użytkowników.

Jak wylaczyc wibrację w GG?

Wszystkie te dźwięki możesz wyłączyć w ustawieniach GG w zakładce Komunikator/Dźwięki. Możesz także ustalić ich głośność w stosunku do pozostałych dźwięków w systemie oraz zdecydować, czy chcesz, aby były odgrywane, gdy masz włączony status Nie przeszkadzać.

Jak zmienić numer na GG?

Oczywiście każdy może w dowolnej chwili poprawić swoje dane, jeśli coś się zmieniło lub popełnił pomyłkę przy rejestracji. Wystarczy otworzyć ustawienia GG na WWW w serwisie www.gg.pl lub w komunikatorze zainstalowanym na komputerze i wybrać zakładkę Ustawienia a następnie zakładkę Profil.

Jak usunąć konto na GG?

Wystarczy bowiem przejść do zakładki Ustawienia, a następnie Aplikacje lub Menedżer aplikacji, odszukać GG i wskazać polecenie Odinstaluj.

Jak zalogować się na GG nie znając hasła?

Jeżeli zapomniałeś hasła do swojego konta GG skorzystaj z opcji w oknie logowania „Zapomniałeś hasło?” i podaj swój numer GG oraz email lub numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji. Otrzymasz wiadomość z linkiem do wprowadzenia nowego hasła.

Jak założyć GG bez numeru telefonu?

Nie, żeby móc odbierać i wysyłać wiadomości, a także korzystać z innych funkcjonalności GG musisz zarejestrować konto i posiadać swój własny numer GG. Możesz to zrobić instalując GG na komputer, albo wchodząc na www.gg.pl, aby skorzystać z GG przez WWW.

Dodaj komentarz