Pytanie Rozwiązane

Czy Klaudia El Dursi jest w ciazy?

Ocena: 5/5

Jest mamą 12-letniego Dawida i 7-letniego Jana.

W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że początki nie należały do łatwych. Celebrytka obecnie jest związana z Jackiem Leszczyńskim, który jest ojcem młodszego dziecka Klaudii El Dursi. Dopiero przy nim odnalazła prawdziwe szczęście.

Czy Klaudia El Dursi jest Polką?

Drugie dziecko celebrytka ma ze swoim obecnym partnerem, z którym związana jest już od kilku lat. Swoją oryginalną urodę El Dursi zawdzięcza ojcu, który jest Libijczykiem. Jej mama jest natomiast Polką.

Czy Klaudia El Dursi miała operacje plastyczne?

Gwiazda otworzyła się na tyle, że przyznała również, że w przeszłości rozważała powiększenie biustu. Na szczęście z biegiem czasu pokochała swoje ciało i już nie potrzebuje go poprawiać. Operacji nie mam zamiaru sobie robić. Kiedyś się do tego przymierzałam, ale zrezygnowałam.

Ile Klaudia El Dursi ma lat?

33 years ()

Czym zajmuje się mąż El Dursi?

Ostatnio niemalże regularnie pojawia się na imprezach branżowych w towarzystwie swojego partnera. Podczas jednego z takich wyjść, zamieściła na Instastory zdjęcie, z bardzo wymownym podpisem. Na zdjęciu oznaczyła również firmę Nordic Logistic Team, w której jak się okazuje, Jacek pełni funkcję prezesa zarządu.

Skąd jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi: skąd pochodzi

Klaudia urodziła się i do dziś mieszka w Bydgoszczy. Oryginalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Mama ciemnowłosej piękności jest Polką.

Czy Klaudia El Dursi ma męża?

Dlaczego nie pokazują się razem publicznie? Gwiazda „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego nie zabiera męża na publiczne imprezy. Bardzo trudno odnaleźć wspólne zdjęcie Klaudii El Dursi i jej męża Jacka Leszczyńskiego z czerwonego dywanu. Jednak w mediach społecznościowych para chętnie pozuje wspólnie lub z dziećmi.

Kim jest Jacek Leszczyński?

Leszczyński prowadzi własną firmę i wspiera El Dursi w jej działaniach. Co ciekawe, to właśnie on namówił ją, by spróbowała swoich sił w „Top Model”, jest też jej największym fanem. Choć Klaudia i Jacek są parą od wielu lat, to mężczyzna wciąż stroni od show-biznesu.

Czy Klaudia El Dursi zrobila piersi?

Otóż muszę Was zmartwić. Żadnego chirurga nie było, nie mam zrobionego biustu, nie powiększałam go sobie w żaden sposób. Gwiazda zdradziła powód, przez który jej piersi nabrały pełniejszych kształtów.

Jak nazywa się Klaudia z hotelu Paradise?

Klaudia El Dursi przebywa aktualnie w Panamie, gdzie kręci piątym sezon „Hotelu Paradise„.

Dodaj komentarz