Pytanie Rozwiązane

Czy pedigree to dobra karma

Ocena: 5/5

Podsumowując, marka Pedigree, reprezentowana przez karmę Pedigree Psy Dorosłe z Drobiem i Warzywami, otrzymuje 1 gwiazdkę. Nie polecamy.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Czy pedigree to dobra karma”…

Czy karma Puffi jest dobra

W związku z tym, karma wygląda na mieszankę surowców zwierzęcych i roślinnych z dodatkiem niewielkiej ilości mięsa. Podsumowując, marka mokrych karm Puffi, reprezentowana przez karmę Puffi z Drobiem, otrzymuje 2 gwiazdki. Nie polecamy.

Chappi karma opinie

karma chappi bardzo smakuje moim pieskom ,mają bardzo lśniącą sierść ,są zadowolone a jak one to ja rónież . Zamówiony towar z godny z opisem. Bardzo miłe są gratisy, które otrzymujemy za każdym razem. Bardzo polecam.

Czy Wiejska Zagroda to dobra karma

Nawet jeśli uwzględnimy dodatek groszku i białka ziemniaczanego zawyżających poziom białka, wygląda na to, że zawartość mięsa w karmie jest dość duża. Podsumowując, marka suchych karm Wiejska Zagroda, reprezentowana przez karmę Wiejska Zagroda Indyk z Jagnięciną, otrzymuje 5 gwiazdek. Polecamy!

Pedigree ile mięsa

Całkowita zawartość mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego w karmach mokrych Pedigree® wynosi od 27% do 65%, a w karmach suchych Pedigree® wynosi między 15% a 39%.

Pedigree Junior skład

Skład: zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (28%, w tym 14% kurczaka, w tym 5% mączki drobiowej jako naturalnego źródła glukozaminy), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego, źródło Omega – 6, w tym 0,25% tranu rybiego jako naturalnego źródła kwasów Omega-3), produkty pochodzenia …

Czy karma Activ Pet jest dobra

Większość surowców jest niesprecyzowana, co nie świadczy zbyt dobrze o jakości karmy. Głównym źródłem białka pochodzenia zwierzęcego jest mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. … Podsumowując, marka Activ Pet, reprezentowana przez karmę Activ Pet z Drobiem i Warzywami, otrzymuje 1 gwiazdkę. Nie polecamy.