Pytanie Rozwiązane

Darmowy program do naprawy systemu windows 8

Ocena: 5/5

Glary Utilities jest udostępnionym za darmo programem do optymalizacji systemów operacyjnych Windows. Aplikacja składa się z dużej liczby modułów, dzięki którym w prosty i szybki sposób przeprowadzimy proces czyszczenia oraz naprawy komputera. Darmowa wersja Glary Utilities przeznaczona jest do zastosowań domowych.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Darmowy program do naprawy systemu windows 8″…

Narzędzie do naprawy systemu Windows 7

Podczas uruchamiania komputera szybko naciskaj klawisz F12 podczas uruchamiania komputera i wybierz napęd CD lub DVD z wyświetlonego menu rozruchu. Można to zrobić, jeśli masz dysk ODZYSKIWANIA USB.

Program do naprawy systemu Windows 8

Windows 8 Manager jest pakietem narzędzi, który pomaga użytkownikowi w dostosowywaniu systemu Windows 8 do indywidualnych preferencji. Dzięki niemu przeprowadzimy optymalizację środowiska operacyjnego, poprawimy wydajność, a także zniwelujemy występujące błędy i oczyścimy system ze zbędnych komponentów.

Program do naprawy systemu Windows 10

FixWin 10 to kompleksowe narzędzie rozwiązujące problemy z systemem Windows 10 (na płycie dołączonej do Komputer Świat Special 1/2018 znajdziemy także FixWin 1.2 dla Windows 7 i Vista). Wszystkie możliwe nieprawidłowości podzielone są tematycznie, a do każdej z grup dostaniemy się poprzez menu po lewej stronie okna.