Pytanie Rozwiązane

Depilacja laserowa ile zabiegów

Ocena: 5/5

Zazwyczaj wykonuje się od 4 do 5 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasowych, co jest niezwykle ważne, ponieważ światło lasera oddziałuje jedynie na włosy, które są w fazie wzrostu. Obecnie wyróżnia się trzy fazy wzrostu włosów, dlatego też 3 zabiegi to absolutne minimum.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Depilacja laserowa ile zabiegów”…

Depilacja laserowa łydek ile zabiegów

Przyjmuje się, że potrzebna jest seria od 6-9 zabiegów depilacji laserowej wykonywanych w odstępach 3-6 tygodniowych. Dokładna liczba jest dobierana indywidualnie do każdego pacjenta. Na jej efektywność ma bowiem wpływ wiele czynników, między innymi naturalne predyspozycje włosa i jego kolor.

Depilacja laserowa ile kosztuje

depilacja wąsika – 150-170 zł/zabieg, depilacja laserowa brody – 150-250 zł/zabieg, depilacja laserowa pach – 250-300 zł/zabieg, depilacja laserowa nóg – 400-500 zł/zabieg.

Ile zabiegów depilacji laserowej na pachy

W zależności od wskazań specjalisty, zalecane jest wykonanie minimum 3-4 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasu (zwykle co 6-8 tygodni).

Depilacja laserowa w domu — jak często

Tempo wzrostu poszczególnych włosków jest różne, dlatego pierwsze widoczne efekty depilacji laserowej widać po regularnym stosowaniu przez okres 2 miesięcy. Najczęstszym wskazaniem producentów jest używanie depilatora 2 razy w miesiącu lub – przy szczególnie bujnym owłosieniu – raz na tydzień.

Depilacja laserowa pleców ile zabiegów

Ile zabiegów depilacji laserowej pleców jest konieczne? Przyjmuje się, że do całkowitego pozbycia się owłosienia na danej partii ciała, potrzebnych jest minimum od 6 do 8 zabiegów. Wykonuje się je w odstępach 8 tygodni..

Depilacja laserowa efekty

Po wykonaniu zabiegu depilacji laserem, mniej więcej po 2 tygodniach Twoje włoski zaczynają wypadać. Wtedy właśnie pojawia się efekt idealnie gładkiej skóry, na który tak długo czekałaś . Co dalej? Po kolejnych kilku tygodniach owłosienie zaczyna się znowu pojawiać się na Twojej skórze.