Pytanie Rozwiązane

Dexak jak długo stosować

Ocena: 5/5

Należy pamiętać, że jest przeznaczony wyłącznie do krótkotrwałego leczenia ostrego bólu i nie powinien być stosowany dłużej niż 3 dni. Zalecana dawka to 1 ampułka Dexak 50, czyli 50 mg deksketoprofenu co 8 – 12 godzin.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Dexak jak długo stosować”…

Dexak narkotyk

Dexak to tabletki powlekane o działaniu przeciwbólowym, zalecane w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia. Lek wskazany jest przy bólu łagodnym do umiarkowanego, np. w przypadku bólów mięśni, zębów czy przy bolesnym miesiączkowaniu.

Dexak SL na co pomaga

Lek Dexak®SL wskazany jest do krótkotrwałego leczenia objawowego ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. np.: ostrego bólu w układzie mięśniowym i kostno-stawowym, bólów menstruacyjnych lub bólu zębów.

Zastrzyki na kregoslup Dexak

Dexak co to jest. Dexak to preparat należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. W zależności od postaci lek stosuje się w objawowym leczeniu bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego oraz w przypadku ostrego bólu.

Dexak SL skutki uboczne

Niezbyt często: zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, zawroty głowy, senność, zaburzenia snu, nerwowość, bóle głowy, kołatnie serca, zaczerwienienie twarzy, zaburzenia żołądkowe, zaparcia, suchość błony śluzowej jamy ustnej, wzdęcia, wysypka, zmęczenie, ból, odczuwanie gorączki i dreszczy, złe samopoczucie.

Dexak a alkohol

Podczas stosowania leku Dexak nie należy spożywać alkoholu.