Pytanie Rozwiązane

Dlaczego nie przychodzą mms

Ocena: 5/5

Jeśli telefon nie odbiera MMS, wystarczy zaznaczyć funkcję „Automatyczne pobieranie w roamingu”. … W pierwszym przypadku należy wybrać „Ustawienia”, następnie „Sieć i połączenia bezprzewodowe”, później „Komórkowe i SIM”, dalej „Ustawienia karty SIM” i „Dodaj punkt dostępu do APN”.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Dlaczego nie przychodzą mms”…

Konfiguracja MMS

W telefonie z Windows Phone otwórz w telefonie kolejno: “Ustawienia” – “Sieć i połączenia bezprzewodowe” – “Komórkowe i SIM” – “Ustawienia karty SIM” – “Dodaj punkt dostępu APN”. Następnie w menu głównym “System” wejdź w “Wiadomości” i wybierz “Automatycznie pobieraj MMS-y”.

nie mogę odbierać mms t-mobile

W przypadku problemów z wysyłaniem lub odbieraniem MMS w pierwszej kolejności należy przywrócić fabryczne ustawienia usługi. USTAWIENIA > Więcej > Sieci komórkowe > punkty dostępowe, następnie kliknij menu/opcje i z dostępnych pozycji wybierz „przywróć domyślne”. Kliknij w symbol „ ” i wybierz zapisz.

Odbieranie MMS Plus

wejście na telefonie (z włączoną transmisją danych) z Androidem do Menu/Ustawienia/Sieci zwykłe i bezprzewodowe/Sieci komórkowe/Punkty dostępowe, a następnie do Menu/Nowa nazwa APN, gdzie należy wpisać Nazwa: mms, APN: mms, MMSC: http://mms.plusgsm.pl:8002, Proxy MMS: 212.2.96.16, Port MMS: 8080, MCC: 260, MNC: 01, Typ …

Nie mogę pobrać MMS Plus

Plus. Użytkownicy sieci Plus mają dwie możliwości rozwiązania sytuacji, gdy telefon nie odbiera MMS. Najprostszym sposobem jest wpisanie numeru telefonu na stronie pod adresem ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon i wybranie opcji „Pobierz PIN”, a następnie postępowanie według instrukcji zawartych w wiadomości.