Pytanie Rozwiązane

Dlaczego nie widze polubien na instagramie

Ocena: 5/5

Jeśli aktualizacja pojawiła się już na naszym koncie i „lajki” na Instagramie pod zdjęciami nie są widoczne, nadal możemy sprawdzić liczbę polubień pod naszymi postami. Wystarczy kliknąć w słowo „inni” poniżej i wówczas pojawią nam się szczegółowe informacje, czyli liczba „lajków” pod zdjęciem oraz kto je polubił.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Dlaczego nie widze polubien na instagramie”…

Ukrywanie polubień na Instagramie

W celu wyłączenia licznika trzeba wejść w Ustawienia, wybrać zakładkę Prywatność i w sekcji Interakcje kliknąć Posty. Tam pojawi się suwak, który pozwala na ukrycie liczby polubień i wyświetleń.

Jak sprawdzić czyjeś polubienia na Instagramie 2020

Jeśli chcecie zobaczyć, co polubili Wasi znajomi lub osoby, które obserwujecie, wystarczy, że klikniecie w ikonę powiadomień, a następnie klikniecie na opcję “Obserwowanie”.

Jak sprawdzić czyjeś polubienia na Instagramie 2021

Jeśli z drugiej strony chcesz wiedzieć, które publikacje polubił Twój znajomy, musisz najpierw kliknąć ikonę małe serce który jest na dole, a następnie musisz wybrać kartę Śledź teraz. W tym momencie możesz zobaczyć wszystkie działania na Instagramie wykonane przez Twoich znajomych.

Przypadkowe polubienie na Instagramie

Wystarczy wejść na swój profil i kliknąć przycisk „Opcje” – ikonę koła zębatego na iPhonie / iPadzie i trzy kropki na Androidzie – a następnie kliknąć „Polubione posty”. Aby cofnąć polubienie któregokolwiek z postów, które polubiłeś, po prostu przejdź do posta i usuń zaznaczenie ikony „serca” poniżej.

Jak włączyć polubienia na Instagramie

Pod nagłówkiem Interakcje znajduje się opcja posty – wybieramy ją. Na samej górze panelu, który się otworzy, znajduje się opcja ukrywania liczby polubień i wyświetleń postów z innych kont. Żeby ukryć liczbę polubień swoich postów, trzeba na etapie ich tworzenia przejść do zaawansowanych ustawień.