Pytanie Rozwiązane

Dlaczego podoba mi się książka mikołajek

Ocena: 5/5

Ta książka podoba mi się, ponieważ jest ona cudowną parafrazą życia codziennego dzieci. Opowiada o ciekawych historiach paczki chłopców, którzy ciągle wpadają w tarapaty. Książkę uatrakcyjniają ciekawe ilustracje, które nadają barwy całości. Ponadto, jest ona napisana humorystycznym językiem, a wszyscy to uwielbiają.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Dlaczego podoba mi się książka mikołajek”…

Moje wrażenia po przeczytaniu lektury Mikołajek

Ciągle miałam wrażenie, że Mikołajek to moje alter ego! Zwariowane przygody rozbawiły mnie do łez. Autor książki potrafi przedstawić domową sytuację w taki sposób, że wydaje się być zaczarowana. Czytając książkę mogłam odpocząć od nauki i codziennych obowiązków.

Co najbardziej podoba Ci się w lekturze Mikołajek

W książce jest bardzo dużo ciekawych postaci, oczywiście najbardziej podoba mi się Mikołajek ale też Jadwinia i Ludeczka. Niektóre postaci są wyjątkowo zabawne np. Pan Dubon zwany Rosołem, Kleofas czy Alcest. Każdy rozdział książki mi się podobał, ale najbardziej „Milutki Kotek”, rozdział ma niespodziewane zakończenie.

Co sądzisz o lekturze Mikołajek

Książka jest niezwykła i nie brakuje w niej humoru. Przygody Mikołajka od początku wzbudziły moją sympatię. … Czytając książkę mogłam odpocząć od nauki i codziennych obowiązków. Polecam tą książkę wszystkim dzieciom, a nawet i dorosłym.

Mikołajek czy warto przeczytać

Książka „Mikołajek” opowiada o przygodach tytułowego bohatera, który przeżywa ich bardzo dużo. Chłopiec ma wielu przyjaciół, przeciętnych rodziców i chodzi do szkoły, w której są sami chłopcy. Uważam, że jest to lektura warta przeczytania zarówno przez dzieci, ale również przez młodzież i dorosłych.

Jak napisać list zachęcający koleżankę do przeczytania książki pt Mikołajek

,,Mikołajek ” chciałem Cię zachęcić do przeczytania tej niesamowitej lektury . Książka na długo zostanie ci w pamięci ponieważ to nie jest zwykła opowieść. Lektura jest bardzo zachęcająca i wiele uczy . Serdecznie zapraszam Cię do wypożyczenia tej książki i wierzę że ci się spodoba .