Pytanie Rozwiązane

Gdzie wyrzucić opakowanie po maśle

Ocena: 5/5

Papier po maśle – wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Gdzie wyrzucić opakowanie po maśle”…

Gdzie wyrzucać opakowania po przyprawach

Torebka papierowa z folią w środku – wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane. Opakowania, torebki po sosach, przyprawach ziołach itp. papierowe wyłożone w środku folią wyrzucamy do ZMIESZANYCH.

Opakowanie po czekoladzie gdzie wyrzucać

Jeśli czekolada jest opakowana w opakowanie tekturowe i tzw. „złotko” – to opakowanie tekturowe wyrzucamy do niebieskiego pojemnika lub worka na papier i tekturę, a „złotko” do żółtego pojemnika lub worka na tworzywa sztuczne i metal.

Gdzie wyrzucić sreberko po maśle

Gdzie wrzucać kłopotliwe odpady? [AKTUALIZACJA] | Dziennik Polski. Zatłuszczony papier po maśle powinno się wyrzucić do odpadów zmieszanych. Inaczej sreberko z kubka jogurtu – wrzucamy je do żółtego pojemnika na plastik i metal.

Opakowanie po jogurcie gdzie wyrzucić

Opakowanie po jogurcie, kefirze, lub innym produkcie, znajdującym się w plastikowych kubeczkach o pojemności 180, 340, czy nawet pół litra, należy wyrzucić do żółtego pojemnika na odpady plastikowe i metalowe.

Gdzie wyrzucać opakowanie po mleku

Kartony po mleku i sokach, jak wynika z badania na zlecenie fundacji ProKarton, są najlepiej przez Polaków rozpoznawanym odpadem wielomateriałowym. Wyrzucamy je do pojemnika w kolorze żółtym przeznaczonym na tworzywa sztuczne.

Butelka po oleju gdzie wyrzucić

Gdzie wyrzucić butelkę po oleju? Plastikowa butelka po oleju lub oliwie powinna trafić do pojemnika na metale i tworzywa sztuczne. Nie trzeba jej myć, ponieważ podczas odzysku jest czyszczona w wysokich temperaturach, ale wyrzucamy ją zakręconą.

Gdzie wyrzucić opakowanie po chipsach

Wyrzucamy do żółtego worka lub pojemnika.