Pytanie Rozwiązane

Huawei p20 jaki aparat

Ocena: 5/5

Huawei P20 posiada podwójny aparat na pleckach sygnowany brandem Leica. Pierwszy obiektyw z pojedynczą lampą doświetlającą LED ma rozdzielczość 12 Mpix i przysłonę o wartości f/1.8, drugi natomiast aż 20 Mpix i f/1.6. Taka konfiguracja pozwala na wykonywanie ładnych zdjęć nawet przy słabych warunkach oświetleniowych.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Huawei p20 jaki aparat”…

Huawei P20 aparat ile pikseli

Jedną z największych zalet Huawei P20 są jego możliwości fotograficzne. Smartfon został wyposażony w dwa aparaty z tyłu, współpracujące z optyką Leica – pierwszy z nich odznacza się kolorowym sensorem o rozdzielczości 12 Mpx, a drugi monochromatycznym (czarno-białym) 20 Mpx.

Huawei P20 Opinie

W przypadku P20 nie jest to jednak tanie efekciarstwo – Huawei zadbał o wysokiej jakości wykończenie. Nic nie skrzypi, krawędzie są elegancko zaokrąglone (ale nie sam wyświetlacz), a plecki lśnią na słońcu. Nie bez znaczenia pozostaje dobór koloru smartfona. Do mnie zawędrował egzemplarz w odcieniu niebieskim.

Huawei P20 karta pamięci

Do sklepów trafi Huawei P20 i P20 Pro w wersji z 64 oraz 128 gigabajtami pamięci na dane. To wszystko jest okej i powinno wystarczyć większości osób. Przecieki mówią jednak o tym, iż Chińczycy w nowych flagowcach zrezygnują całkowicie ze slotu na karty micro SD. Smartfony nie będą ich po prostu obsługiwać.