Pytanie Rozwiązane

Ile Adam Małysz ma lat?

Ocena: 5/5

44 years ()

Ile ma Iza Małysz?

Ile Izabela Małysz ma lat? Odpowiedzi właśnie na to pytanie najczęściej poszukują internauci. Żona najsłynniejszego polskiego skoczka urodziła się 4 grudnia 1978 roku, co oznacza, że w tym roku obchodziła swoje 42 urodziny.

Czy Adam Małysz dalej skacze?

Adam Małysz poinformował za pośrednictwem swojego Facebooka, że pokonał koronawirusa i jest już zdrowy! Legenda polskich skoków może więc wracać do pracy w Polskim Związku Narciarskim.

Ile lat miał Adam Małysz jak zakończył karierę?

W 2002 roku zdobył srebrny i brązowy medal, natomiast w roku 2010 dwa srebrne. Ponadto zdobył sześć medali mistrzostw świata, w tym cztery złote. Adam Małysz zakończył karierę skoczka narciarskiego po sezonie 2010/2011. Miał wtedy 33 lata.

W którym roku zakończył karierę Adam Małysz?

Miało to miejsce 3 grudnia 2006 roku na skoczni w Lillehammer.

Jakie wyksztalcenie ma Iza Malysz?

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Kim jest żona Malysza?

Izabela Małysz

Czy Iza Malysz pracuje?

Wielu fanów Adama Małysza przyjęło, że jego żona po prostu zajmuje się domem. Tymczasem pani Izabela jest aktywna zawodowo! Do niedawna zajmowała się prowadzeniem pensjonatu, jednak wszystko wskazuje na to, że interes nie przetrwał pandemii.

Co stało się z Adamem Małyszem?

Małysz miał wypadek. Dachował Były skoczek narciarski, a obecnie kierowca rajdowy Adam Małysz miał wypadek podczas rajdu samochodowego w Żaganiu. Na szczęście nic mu się nie stało.

Co się dzieje że skoczkami?

Obawiam się, że w kryzysie jest cały team, wszyscy skoczkowie. Obecnie nikt nie jest w stanie rywalizować na takim poziomie, jaki pokazywał w przeszłości. Najbardziej martwi nas bardzo słaba forma Kamila Stocha. Kamil potrzebuje czasu na regenerację i mentalne przygotowanie się do konkursów, a potem na igrzyska.

Dodaj komentarz