Pytanie Rozwiązane

Ile kcal ma kebab w tortilli

Ocena: 5/5

153 kcal. Dlatego też jeden kebab w tortilli dostarcza naszemu organizmowi ok. 680 kcal. To 200 kcal mniej niż kebab w bułce czy picie.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Ile kcal ma kebab w tortilli”…

Ile kalorii ma kebab w tortilli z kurczakiem

Kebab w tortilli. Kebab w tortilli to propozycja, która jest najmniej kaloryczna ze wszystkich trzech dań. 100 g kebaba w tortilli to ok. 153 kcal.

Ile waży kebab w tortilli

Porcja produktu Kebab turecki mieszany w tortilli to zazwyczaj 400g. Kebab turecki mieszany w tortilli w porcji 100g ma 126 kcal oraz 6.8g białka.

Ile kcal ma kebab w bułce

Jedno danie liczy mniej więcej 450 g. Zatem przeciętny kebab to około 875 kcal. Jeśli wybierzemy kebab w bułce, bez frytek, bez sosów majonezowych, możemy nieco „ściąć” kaloryczność tego dania. W takiej sytuacji kebab w bułce dostarczy około 550-600 kalorii.

Ile kalorii ma kebab w picie

Kebab w picie złożony z mięsa wołowego, mięsa cielęcego, sosu majonezowego, kukurydzy konserwowej, ogórka, pomidora, kapusty białej, kapusty czerwonej i cebuli będzie zawierał zatem ok. 820 kcal. Taki ładunek energetyczny stanowi prawie 40 proc. całego dziennego zapotrzebowania na energię.

Ile kalorii ma kebab w picie z kurczakiem

Jeżeli weźmiemy pod uwagę samą potrawę jaką jest skrawane mięso z dodatkami, to wartość odżywcza 100 g kebaba wynosi 170 kcal. Kebab przygotowany w białej bułce, z majonezowym sosem i kiepskim rodzajem mięsa to nawet 800 kcal w jednej porcji.

Ile kalorii ma duży kebab w tortilli

Kebab w tortilli to propozycja, która jest najmniej kaloryczna ze wszystkich trzech dań. 100 g kebaba w tortilli to ok. 153 kcal.

Mały kebab kcal

Nawet ten „mniej” kaloryczny, kebab w bułce, który dostarczy sam około 600 kalorii, z frytkami staje się bombą kaloryczną. Mała porcja frytek to około 350 kcal. Więc razem kebab z frytkami zapewnia około 1000-1100 kcal.

Doner kebab kcal

Jest 627 kalorii w 1 porcji Doner Kebab.