Pytanie Rozwiązane

Ile kosztuje aparat na zęby na noc

Ocena: 5/5

Dla osób z małą wadą zgryzu, jest możliwość zakupienia aparatu ruchomego, który można zakładać tylko na noc lub w dogodnej chwili. Koszt takiego aparatu to ok 500 do 1 000 zł. Powinno się go nosić ok 12 godzin na dobę, żeby efekty były zauważalne.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Ile kosztuje aparat na zęby na noc”…

Ile kosztuje aparat na zęby zdejmowany

Niewidoczne alignery i precyzja leczenia – przeźroczysty aparat ortodontyczny, zdejmowany na czas posiłku, to zupełnie nowa jakość w dziedzinie prostowania zębów. Cena przeźroczystego aparatu na zęby – od 6000 zł kompletne leczenie.

Aparat ruchomy dla dorosłych efekty

Pozwala to na skuteczne korygowanie niewielkich wad zgryzu poprzez, m.in.: poszerzenie lub zwężenie łuku zębowego, wychylenie zębów w oczekiwanym kierunku, rozsunięcie szwu podniebiennego czy uzyskanie właściwego ułożenia szczęki i żuchwy względem siebie.

Ile kosztuje aparat na zęby dla dzieci

Najniższe ceny mają zdejmowane aparaty dla dzieci. Cena nakładkowych aparatów ortodontycznych dla dzieci waha się między 300 a 500 zł za jeden łuk zębowy. W przypadku ceny aparatów stałych zaczynają się one od 1500 zł do 2000 zł w przypadku tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

Niewidoczny aparat ortodontyczny cena

6000 zł – aparat Incognito Lite. 7000 zł – aparat lingwalny WIN. 8000 zł – aparat Incognito.

Najtańszy aparat na zęby

Najtańszym i jednocześnie najpopularniejszym aparatem ortodontycznym jest aparat metalowy. Choć jego cena jest stosunkowo niska, to aparat ten skutecznie niweluje wady zgryzu i prostuje zęby. Jeśli masz uczulenie na nikiel, nie musisz rezygnować z leczenia aparatem metalowym.