Pytanie Rozwiązane

Ile kosztuje gekon

Ocena: 5/5

Ile kosztuje gekon lamparci? Koszt zakupu gekona lamparciego oscyluje od 100 zł do 200 zł. Cena gekona lamparciego może wzrosnąć nawet kilkukrotnie za odmiany o niespotykanym ubarwieniu. „Okazyjne” ceny gekona lamparciego mogą wynikać głównie ze złego stanu zdrowia zwierzęcia.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Ile kosztuje gekon”…

Ile kosztuje gekon płaczący

Ile kosztuje gekon lamparci? Koszt zakupu gekona lamparciego oscyluje od 100 zł do 200 zł. Cena gekona lamparciego może wzrosnąć nawet kilkukrotnie za odmiany o niespotykanym ubarwieniu.

Czy gekon gryzie

Zdenerwowany gekon może ugryźć swojego opiekuna. Trzeba się liczyć z tym, że podając gekonowi leki również możemy zostać przez gekona ugryzieni.

Ile kosztuje gekon lamparci

Koszt zakupu gekona lamparciego oscyluje od 100 zł do 200 zł. Cena gekona lamparciego może wzrosnąć nawet kilkukrotnie za odmiany o niespotykanym ubarwieniu. „Okazyjne” ceny gekona lamparciego mogą wynikać głównie ze złego stanu zdrowia zwierzęcia.

Gekon Williamsa cena

Jest to jaszczurka, która przejawia terytorializm, więc dwa samce w jednym terrarium prowadziłyby ze sobą nieustanną walkę. Podobny terytorializm wykazują dwa samce umieszczone w terrarium dla gekonów lamparcich. Cena gekona Williamsa to koszt między 200-400 zł za jednego osobnika.