Pytanie Rozwiązane

Ile kosztuje metr kostki brukowej

Ocena: 5/5

Ceny kostki brukowej w śląskim są standardowe. Najniższe ceny na Śląsku ma kostka brukowa jednokolorowa (ok. 55-60 zł/m2).

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Ile kosztuje metr kostki brukowej”…

układanie kostki brukowej – cena za metr 2019 z materiałem

podsumowanie. Ułożenie kostki brukowej można wykonać samemu, lub zlecić to firmie brukarskiej, generalnie koszt ułożenia metra kwadratowego kostki waha się w okolicach 120 – 160 zł (robocizna + materiał).

Układanie kostki brukowej cena za metr 2020

Cena ułożenia kamiennej kostki brukowej (materiał + robocizna) może wynieść od 80 do 100 zł za m 2. Metr kwadratowy kostki betonowej może kosztować aż połowę mniej, bo około 30 zł. Dzięki temu koszt ułożenia kostki brukowej przemysłowej może być niższy – od 40 do 80 zł za m 2.

Cena ułożenia kostki brukowej bez materiału

Średnia cena ułożenia kostki brukowej bez materiału wynosi obecnie około 45 zł/m 2 brutto. Do kwoty należy doliczyć również koszty materiałów i wykończenia.

Taras z kostki brukowej cena za metr

Koszt ułożenia m² kostki brukowej betonowej (kwoty obejmuje samą robociznę) waha się pomiędzy 45-95 zł. Kwota ta może wzrosnąć, gdy zdecydujesz się na kostkę w małym rozmiarze (praca będzie dużo bardziej czasochłonna) lub zlecisz ułożenie skomplikowanych wzorów.

Ile kosztuje ułożenie kostki brukowej na cmentarzu

Metr kwadratowy kostki granitowej kosztuje około 60 zł. Cena ułożenia kamiennej kostki brukowej (materiał + robocizna) może wynieść od 80 do 100 zł za m 2.

Układanie kostki brukowej — cena Forum

Koszt ułożenia kostki brukowej wraz z robocizną waha się w granicach 80 – 100 złotych za metr. Przemysłowa (betonowa) kostka brukowacena za metr takiej kostki to od 30 złotych w górę. Za materiał plus robociznę można zapłacić od 40 do 80 złotych za metr.