Pytanie Rozwiązane

Ile kosztuje sterylizacja kotki 2020

Ocena: 5/5

Kastracja kotki trwa dłużej i jest bardziej wymagająca niż ten sam zabieg u samców. Dlatego kastracja kotki to koszt około 150-300 zł, natomiast kastracja kocura kosztuje około 100-150 zł.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Ile kosztuje sterylizacja kotki 2020″…

Sterylizacja kotki na koszt Gminy

gmina dofinansowuje 50% kosztów zabiegów sterylizacji lub kastracji zwierząt domowych. Zabiegi są dokonywane przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą w zakresie usług weterynaryjnych, z którym gmina podpisała umowę na wykonywanie tych usług.

Kiedy sterylizacja kotki

Kiedy można wysterylizować kotkę? Zarówno kocury, jak i kotki najczęściej strylizuje się w okresie dojrzewania płciowego. W przypadku kotek, okres ten rozpoczyna się od około szóstego-siódmego miesiąca życia, choć sterylizację można bezpiecznie wykonać już w wieku trzech miesięcy.

Ile kosztuje sterylizacja kota

Zaprezentowana cena sterylizacji kotki dotyczy zwierzęcia, które znajduje się w dobrym stanie zdrowia. Zabieg ma tu charakter rutynowy i nie wiąże się z ratowaniem życia. Średnia cena sterylizacji kotki zamyka się w przedziale 150 – 220 zł za zabieg.

Sterylizacja kota cena Forum

Zabieg ma tu charakter rutynowy i nie wiąże się z ratowaniem życia. Średnia cena sterylizacji kotki zamyka się w przedziale 150 – 220 zł za zabieg.

Ile kosztuje sterylizacja kotki 2021

Zabieg ma tu charakter rutynowy i nie wiąże się z ratowaniem życia. Średnia cena sterylizacji kotki zamyka się w przedziale 150 – 220 zł za zabieg.