Pytanie Rozwiązane

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach

Ocena: 5/5

Średnio można przyjąć, że cena montażu i wymiany zamka wyniesie nas od 90 zł, gdy wybieramy podstawowy mechanizm zabezpieczający. Gdy natomiast chodzi nam o większy komfort bezpieczeństwa i nowocześniejsze modele, wówczas koszt wymiany zamka (wraz z jego zakupem) może wynieść od 200 zł.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach”…

Wymiana zamka w drzwiach wejściowych

Pierwszym etapem podczas wymiany całego zamka jest odkręcenie klamki oraz szyldu. Po otworzeniu drzwi odkręcamy widoczne śruby, które mocują zamek bez wkładki w otworze. Podważamy go śrubokrętem, by móc go wyjąć. W tym samym miejscu umieszczamy nowy zamek i przykręcamy go śrubami, które powinniśmy dostać w komplecie.

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach Gerda

Zamki do drzwi na klucz typu rurka rozpoczynają się od 180 złotych. Z kolei za zamki do drzwi Gerda wyższej jakości, do otwierania nie przez klucz rurkowy, musimy zapłacić powyżej 398 złotych.

Ślusarz wymiana zamka cena

Od 130 zł dla zwykłych wpuszczanych i zwykłych nawierzchniowych; Od 200 zł dla wkładek atestowanych; Od 200 zł dla wpuszczanych klasy C; Od 300 zł dla nawierzchniowych klasy C.

Ile kosztuje wymiana zamka w samochodzie

Koszt wymiany centralnego zamka w specjalistycznym serwisie to około 500 zł. Na Allegro już za mniej niż 100 zł kupimy zestaw gotowy do montażu. W wielu przypadkach można ograniczyć prace do zmiany siłowników – warunkiem jest sprawna i kompatybilna instalacja.

Wymiana zamka w drzwiach cena Łódź

W Łodzi koszt wymiany zamka zaczyna się od 200 zł.

Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych

Pierwszym krokiem przy wymianie całego zamka, będą oczywiście demontaż klamki, szyldu oraz wkładki. W tym celu konieczne jest otworzenie drzwi i odkręcenie śrub mocujących zamek. Następnie, cały mechanizm musimy nieznacznie podważyć np. znajdującym się pod ręką śrubokrętem.