Pytanie Rozwiązane

Ile lat ma Cugowski Piotr?

Ocena: 5/5

42 years ()

Ile miał dzieci Cugowski?

Życie prywatne. Dwukrotnie żonaty. Z małżeństwa z Małgorzatą ma dwóch synów: Piotra i Wojciecha, którzy również zostali muzykami.

Kim jest żoną Cugowskiego?

Joanna Cugowska

Ile lat ma Bracia Cugowscy?

Wojciech Cugowski (2017)
Data i miejsce urodzenia 11 lipca 1976 Lublin
Instrumenty gitara
Gatunki pop-rock, rock
Zawód wokalista, muzyk

Który rocznik jest Piotr Cugowski?

Piotr Cugowski urodził się 5 października 1979 roku. Obecnie ma 42 lata.

W którym roku urodził się Piotr Cugowski?

Urodził się 5 października 1979 roku w Lublinie. Jest synem legendarnego piosenkarza Budki Suflera, Krzysztofa Cugowskiego. W 1997 roku wraz z bratem Wojtkiem założył rockowy zespół Bracia, którego jest wokalistą.

Ile ma lat najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego?

Krzysztof Cugowski Junior ma dopiero 22 lata, co czyni go jednym z najmłodszych uczestników w historii polskiej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z oficjalnych profilów Chrisa w serwisach internetowych dla twórców filmowych dowiadujemy się, że ma 183 cm wzrostu.

Ile miał żon Krzysztof Cugowski?

Krzysztof miał żonę Małgorzatę i nastoletnich wtedy synów: Wojtka i Piotrka. Wszystko mi się w nim podobało: postura, głos, zapach, dotyk. Po koncercie złapał mnie za rękę. Pamiętam tę chwilę do dziś.

Jak mają na imię dzieci Krzysztofa Cugowskiego?

Krzysztof Cugowski ma trzech synów: Wojciecha (45 l.), Piotra (42 l.) i Krzysztofa Juniora (23 l.). Dwóch starszych znamy doskonale z zespołu „Bracia”, który od lat tworzą, a kilka ich piosenek stało się prawdziwymi radiowymi hitami.

Co robi pierwsza żona Cugowskiego?

Nie chciała siedzieć w domu i czekać na moje powroty z tras. Gdy Julka poszła do zerówki, żona zdobyła uprawnienia i została jednym z pierwszych biegłych sądowych w Lublinie”, opowiadał artysta przed laty. Dziś wszystkie dzieci Krzysztofa Cugowskiego ułożyły sobie życie.

Dodaj komentarz