Pytanie Rozwiązane

Ile lat ma dziecko Izabeli Janachowskiej?

Ocena: 5/5

Izabela Janachowska: dziecko

Syn Izabeli i Krzysztofa, Christopher Alexander, urodził się 10 maja 2019 roku.

Ile lat jest starszy mąż Izabeli Janachowskiej?

Mąż Izabeli Janachowskiej jest od niej bowiem starszy o 27 lat. Para ma jedno dziecko – syna, Christophera Alexandra, który urodził się 10 maja 2019 roku.

Ile lat ma Krzysztof Jabłoński?

About 63 years (1959)

Kim jest mąż Janachowskiej?

Krzysztof Jabłoński

W czym do ślubu prezenterka?

Izabela Grażyna Janachowska-Jabłońska (ur. 5 września 1986 w Gryfinie) – polska prezenterka telewizyjna, spikerka, blogerka, youtuberka, ekspertka ślubna i businesswoman, była tancerka reprezentująca najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Czym zajmuje się mąż Izabeli Janachowskiej?

Dorobił się na nietypowym biznesie. Zaczynał jako mechanik samochodowy, by potem zupełnie przez przypadek wpaść na pomysł produkcji świec. Firma Krzysztofa Jabłońskiego stała się liderem na rynku międzynarodowym, a jej założyciel został milionerem. Teraz wraz z żoną Izabelą Janachowską prowadzi biznes w branży ślubnej.

Skąd pochodzi Krzysztof Jabłoński?

Pianista, kameralista i pedagog, urodzony 2 marca 1965 we Wrocławiu. W wieku sześciu lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Janiny Butor.

Kto prowadzi i nie opuszcze Cię aż do slubu?

W kolejnym odcinku programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” prowadząca Izabela Janachowska ma do czynienia z parą, która wiernie ogląda każdy odcinek programu. Ich pomysły weselne zainspirowane są pomysłami Izabeli i nie mogą doczekać się jej wizyty w swoim mieście.

Czy Krzysztof Jablonski ma dzieci?

Krzysztof Jabłoński wyznał również, że już na pierwszej randce poinformował żonę, że ma syna, który jest dla niego bardzo ważny.

Dodaj komentarz