Pytanie Rozwiązane

Ile lat ma Fotis Tzokas?

Ocena: 5/5

Urodziła się w Bielawie 27 kwietnia 1956 r. jako Helena Milopulos, jest córką Peryklesa i Despiny Milopulos, którzy w latach 50. opuścili Grecję ze względu na wojnę domową i osiedli w Polsce.

Co robi mąż Eleni?

Jak dziś wygląda życie Eleni? Mężem Eleni jest Fotis Tzokas, brat założyciela zespołu „Prometheus” – Kostasa Tzokasa (Kostas jest także managerem i autorem niektórych piosenek artystki).

Jak ma na imię mąż Eleni?

Fotis Tzokas

Czy Eleni ma dzieci?

Afrodyta Tzoka

Co się stało z dzieckiem Eleni?

Eleni straciła jedyne dziecko 20 stycznia 1994 roku. Jej córka została brutalnie zamordowana. Sprawcą był były partner 17-letniej wówczas Afrodyty, Piotr G. Mężczyzna wyszedł na wolność kilka lat temu.

Kiedy urodziła się Eleni?

27 kwietnia 1956 65 lat

Jakiego pochodzenia jest mąż Eleni?

Eleni i jej mąż Fotis poznali się 37 lat temu i od tej pory są nierozłączni. Oboje pochodzą z Grecji, z której przyjechali do Polski w latach 50. W ich życiu nie brakowało pięknych wzruszeń, ale i dramatycznych wydarzeń.

Co się stało z córka Eleni?

Córka Eleni, Afrodyta Tzoka, została zamordowana w 1994 roku. Śmierć 17-latki wstrząsnęła wszystkimi. Cały Poznań płakał razem z jej matką. A później cały Poznań w zdumieniu słuchał o tym, jak przebaczyła zabójcy.

Czy Eleni zyje?

W latach 80. część wielopokoleniowej familii powróciła do Grecji. Brat artystki zmarł na ziemi przodków. Eleni zdobyła się na niewyobrażalny gest!

Gdzie mieszka obecnie Eleni?

Eleni przez lata była jedną z najlepiej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Zasłynęła jeszcze w gdy rozpoczęła swoją karierę z zespołem Prometheus. Obecnie kobieta zamieszkuje w Poznaniu i stara się prowadzić normalne życie.

Dodaj komentarz