Pytanie Rozwiązane

Ile lat ma Lord Kruszwil?

Ocena: 5/5

Lord Kruszwil to Marek Kruszel znany również jako Marek Kruszwil. Marek urodził się w 2001 roku co znaczy że ma już 18 lat.

Kiedy urodził się Marek Kruszel?

Życiorys i biografia Lorda Kruszwila

Lord Kruszwil, a właściwie Marek Kruszel, jest polskim youtuberem. Urodził się 23 marca 2001 roku w Szczecinie.

Ile zarabia kamerzysta Kruszwila?

Kruszwil zarabia 57,3 – 71,6 tysięcy zł miesięcznie.

Ile lat ma disco marek?

Najbardziej kontrowersyjna postać polskiego YouTube Disco Marek – Lord Kruszwil, a tak naprawdę Marek Kruszel urodził się 23 marca 2001 roku i w tym roku skończył 18 lat.

Ile lat ma Lord Kruszwil 2019?

Lord Kruszwil to w życiu prywatnym Marek Kruszel. 19-latek w odróżnieniu od zdecydowanej większości popularnych influencerów nie mieszka w stolicy kraju – obecnie przebywa w Poznaniu skąd nagrywa filmy na swój kanał na YouTubie.

Ile lat ma kamerzysta?

Kamerzysta – wiek

Ile lat ma Kamerzysta? Początkowo to właśnie ta informacja najbardziej rozgrzewała polskich internautów. W ostatnim czasie mówiło się, że ma 26 lub 30 lat. Oficjalnie jednak ujawniamy, że Łukasz Wawrzyniak ma obecnie 29 lat.

W którym roku urodził się Kamerzysta?

Łukasz Wawrzyniak (ur. 25 listopada 1992 roku) – polski były YouTuber, raper i były operator Lorda Kruszwila. Początkowo nosił torbę Gucci na głowie, ale potem przerzucił się na czarną maskę. Na swoim kanale nagrywał vlogi.

Kim jest stary kamerzysty?

Łukasz Wawrzyniak – występujący pod pseudonimami „Kamerzysta” lub „Kamuś” – to znany patotwórca na polskim YouTube. Pewnie tę część historii wielu z Was zna, dlatego skrótem przypomnę, że Wawrzyniak wybił się, pomagając wykreować postać Lorda Kruszwila.

Ile kamerzysta zarabia miesięcznie?

Rozkład zarobków na stanowisku operator kamery

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 5 000 PLN brutto. Co drugi operator kamery otrzymuje pensję od 4 090 PLN do 5 560 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych operatorów kamer zarabia poniżej 4 090 PLN brutto.

Ile zarabiają kamerzysta?

Przyjmując, że średniej klasy kamerzysta jest w stanie bez problemu ogarnąć od 3-5 wesel miesięcznie. 4 weekendy, plus wesela w dniach tygodnia / ostatnio bardzo modne z uwagi na zbytnie zajmowane terminów w salach weselnych /. 5 wesel to kwota w przedziale od 9.000 zł do 19.500 zł.

Dodaj komentarz