Pytanie Rozwiązane

Ile lat mają Atomówki?

Ocena: 5/5

Brawurka jako jedyna jej sióstr ma 6/7 lat. Między nią a bajką jest różnica wieku: 2/1 lata/rok. A Bójką jeden rok.

Kiedy powstały Atomówki?

Atomówki (ang. The Powerpuff Girls, 1998–2005, 2014) – amerykański serial animowany stworzony przez Craiga McCrackena (twórcę m.in. Domu dla Zmyślonych Przyjaciół pani Foster) oraz studia Hanna-Barbera Cartoons i Cartoon Network Studios, emitowany na kanale Cartoon Network od 1998 roku (w Polsce od 1999).

Jakie są Atomówki?

Atomówki

  • Bójka (ang. Blossom czyli Kwiat) – liderka grupy. …
  • Bajka (ang. Bubbles czyli Bańki) – najwrażliwsza i najdziecinniejsza z Atomówek, dlatego jest pogardzana przez przeciwników i siostry. …
  • Brawurka (ang. Buttercup czyli Jaskier) – całkowite przeciwieństwo Bajki.

Jak mialy na imię Atomówki?

Atomówki to jedna z bajek, które najlepiej zapamiętałem z dzieciństwa. Z pewnością pomogły w tym charakterystyczna kreska i wpadające w ucho, kreatywne tłumaczenie imion bohaterek, które w oryginale nazywają się Blossom (Kwiat), Bubbles (Bańki) i Buttercup (Jaskier).

Jaka jest brawurka?

Brawurka jest jedną z trzech córek profesora Atomusa i najsilniejszą Atomówką w grupie. W swoim charakterze jest złośliwa i sarkastyczna, lecz ma również swoje słabości. Jako jedyna z drużyny nie posiada wyjątkowej dla siebie mocy, ale potrafi zwinąć swój język w trąbkę.

Jak się nazywa 4 Atomówka?

Czwarta Atomówka to Blisstina.

Blisstina, czyli w skrócie Bliss, w polskiej wersji językowej będzie nazywana Bombką. Głosu użyczy jej Patricia Kazadi. Blisstina zadebiutowała w pierwszej z pięciu części specjalnego filmu telewizyjnego Powerpuff Girls: Power of Four.

Czy Atomówki to Disney?

Produkcja. Dnia 16 czerwca 2014 roku, stacja Cartoon Network ogłosiła, że powstanie nowy serial z Atomówkami, który będzie produkowany przez amerykańską wytwórnię Cartoon Network Studios.

Jaka jest bójka?

Blossom Utonium) – fikcyjna postać występująca w oryginalnej serii Atomówki, dubbingowana w polskiej wersji przez Beatę Jankowską-Tzimas. Jest samozwańczą liderką Atomówek i jedną z córek Profesora Atomusa, a także uczennicą zerówki w Przedszkolu „Pod Dębami”.

Która to bójka bajka brawurka?

Bójka Atomus (ang. Blossom Utonium) – atomówka, jedna z głównych bohaterek serialu „Atomówki”. Siostra Brawurki, Bajki Bąbki i Bali, córka Profesora Atomusa oraz bratanica Wuja Eugene. Dubbingowana w polskiej wersji przez Beatę Jankowską–Tzimas.

Z czego sklada się Atomówka?

Atomówki – Grupa sióstr w której skład wchodzą Bójka (liderka grupy), Bajka i Brawurka poświęciły one życie walce ze złem i występkiem.

Dodaj komentarz