Pytanie Rozwiązane

Ile lat na Eleni?

Ocena: 5/5

65 years ()

Co się stało z dzieckiem Eleni?

Eleni straciła jedyne dziecko 20 stycznia 1994 roku. Jej córka została brutalnie zamordowana. Sprawcą był były partner 17-letniej wówczas Afrodyty, Piotr G. Mężczyzna wyszedł na wolność kilka lat temu.

Czy Eleni ma dzieci?

Afrodyta Tzoka

Ile miała dzieci Eleni?

20 stycznia 1994 Eleni spotkała tragedia rodzinna, straciła jedyną córkę – 17-letnią Afrodytę (ur. 26 sierpnia 1976) – zastrzeloną przez 21-letniego Piotra Gruchota, byłego partnera dziewczyny, który nie mógł pogodzić się z ich rozstaniem.

Ile lat by miała corka Eleni?

17-letnia Afrodyta Tzoka, córka piosenkarki Eleni, zginęła na miejscu. Piotra G. skazano wówczas na 25 lat więzienia, a matka dziewczyny wybaczyła mu zbrodnię.

Ile lat by miała córka Eleni?

Córka Eleni, Afrodyta Tzoka, została zamordowana w 1994 roku. Śmierć 17-latki wstrząsnęła wszystkimi. Cały Poznań płakał razem z jej matką. A później cały Poznań w zdumieniu słuchał o tym, jak przebaczyła zabójcy.

Czy zabójca córki Eleni wyszedł na wolność?

—mówiła w jednym z wywiadów Eleni, wspominając tragiczną śmierć zamordowanej córki. Zabójca córki Eleni za kratami miał siedzieć do 2019 roku. Od kilku miesięcy, pod zmienionym nazwiskiem, mieszka w Berlinie. Wyszedł na wolność przed upływem zasądzonego wyroku.

Co się dzieje z mordercą córki Eleni?

Według portalu slupca.pl sprawca okrutnej zbrodni jest już jednak na wolności. „- Zabójca córki Eleni za kratami miał siedzieć do 2019 roku. Tymczasem od kilku miesięcy, pod zmienionym nazwiskiem, mieszka w Berlinie” – czytamy na stronie slupca.pl.

W którym roku zginęła Afrodyta córka Eleni?

20 stycznia 1994

Jak ma na imię córka Eleni?

Afrodyta Tzoka

Dodaj komentarz