Pytanie Rozwiązane

Ile ma lat partnerka Strasburgera?

Ocena: 5/5

Karol Strasburger jest obecnie mężem młodszej od siebie o 37 lat Małgorzaty Weremczuk. Kobieta na początku pełniła funkcję menadżerki gospodarza „Familiady”.

Czy żyje Karol Strasburger?

Karol Strasburger ma 74 lata, ale aktualnie przeżywa drugą młodość. Prowadzący „Familiadę” gra w serialach „Pierwsza miłość” i „M jak miłość”, a do tego 2 lata temu urodziło mu się dziecko i po raz pierwszy został ojcem.

Czy Karol Strasburger Rozstal się z żona?

Karol Strasburger w wieku 72 lat został tatą małej dziewczynki, Laury. Chociaż jego młodsza o 37 wiosen ukochana żona Małgorzata urodziła ją całkiem niedawno, to już pojawiają się pierwsze plotki o kryzysie tej pary. Czy małżeństwo się rozwiedzie? Karol Strasburger został niedawo szczęśliwym tatą.

Ile lat młodsza jest żona Strasburgera?

„Budzi mój ogromny podziw” Karol Strasburger w listopadzie 2019 roku został ojcem. 73-letni prezenter i jego 37-letnia żona Małgorzata wspólnie zajmują się wychowywaniem ich niespełna dwuletniej córeczki – Laury.

Co się dzieje z Karolem strasburgerem?

Karol Strasburger jest w wieku emerytalnym, ale nadal pracuje. Mało tego, w domu opiekuje się swoją 2-letnią córką. Jednak coraz częściej doskwierają mu problemy zdrowotne. Karol Strasburger ma 74 lata, a od ponad dwóch jest mężem Małgorzaty.

Jak mieszka Karol Strasburger?

Ponad cztery lata temu Karol Strasburger wraz ze swoją żoną, Małgorzatą Weremczuk przeprowadzili się z Warszawy do Konstancina-Jeziorny, gdzie aktor spędził swoje wczesne dzieciństwo. Wiadomo, co ich skłoniło do wspólnego zamieszkania oraz dlaczego zdecydowali się wyprowadzić ze stolicy do miejscowości obok.

Gdzie grał Karol Strasburger?

Zanussiego (1971),”Noce i dnie” J. Antczaka (1974). Największą popularność przyniosła mu postać Władysława Niwińskiego w serialu „Polskie drogi” [1976]. Ostatnio znany jest głównie z prowadzenia w TVP2 programu „Familiada”.

Czy Strasburger mieszka z żona?

Karol Strasburger w 2019 r. ożenił się z Małgorzatą Weremczuk, która po ślubie przyjęła jego nazwisko. Kilka miesięcy później powitali na świecie pierwsze dziecko, córkę.

Dodaj komentarz