Pytanie Rozwiązane

Ile wzrostu miała Irena Jarocka?

Ocena: 5/5

Pani Irena nawet na wycieczkę w góry nie ruszała się bez tuszu do rzęs i błyszczyka do ust. Zawsze też miała przy sobie pilnik i lakier. Potrafiła poprawić manikiur bez malowania na nowo całego paznokcia. W efekcie niezmiennie ważyła 53-54 kg przy wzroście 162 cm.

Ile lat miała Jarocka gdy zmarla?

Irena Jarocka urodziła się 18 sierpnia 1946 roku w miejscowości o nazwie Srebrna Góra. Zmarła natomiast 21 stycznia 2012 r., w wieku 66 lat. Piosenkarka była średniego wzrostu i filigranowej budowy – miała 162 cm.

Ile Jarocka miała dzieci?

W 1982 roku Irena Jarocka i Michał Sobolewski doczekali się dziecka. Na świat przyszła ich córka, Monika. Rodzina wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych.

Ile żyła Jarocka?

Jarocka żyła ponad pięć miesięcy od operacji. Zmarła 21 stycznia 2012 w wieku 66 lat.

Którego roku była Irena Jarocka?

Piosenkarka. Urodziła się 18 stycznia 1946 roku w Srebrnej Górze, zmarła 21 stycznia 2012 roku w Warszawie. Debiutowała w 1968 roku na festiwalu w Sopocie.

Ile mezow miała Irena Jarocka?

W 1978 roku rozwiodła się z Marianem, a cztery lata później została mamą Moniki. Wkrótce też poślubiła Michała Sobolewskiego. Gdy kilka lat później mąż dostał intratną propozycję pracy na jednej z amerykańskich uczelni, Irena nie wahała się.

W jakim wieku jest Irena Santor?

87 lat (9 grudnia 1934)

W jakim wieku jest Eleni?

65 lat (27 kwietnia 1956)

Czy Jarocka ma dzieci?

Monika Sobolewska

Czy Irena Santor ma dzieci?

Irena Santor rzeczywiście urodziła córkę, ale w jej życiu rozegrała się potworna tragedia. Piosenkarka nigdy o tym nie mówiła. Ukrywała, że razem z byłym mężem Stanisławem przeżyli wielką stratę. Jakiś czas temu dziennikarze Super Expressu przy okazji nagrywania programu „(Nie)zapomniani.

Dodaj komentarz