Pytanie Rozwiązane

In post jak długo

Ocena: 5/5

Deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania. Szczegółowe informacje na temat terminów doręczeń są określone w Regulaminach poszczególnych usług.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „In post jak długo”…

ile idzie paczka do paczkomatu 24/7

InPost | Paczkomaty 24/7ile jest czasu na przekazanie paczki do Paczkomatu 24/7. Paczka paczkomatowa powinna trafić do Ciebie w ciągu jednego dnia + dzień jej nadania. Upraszczając, można powiedzieć, że deklarujemy dwudniową realizację dostawy. Najczęściej jednak Paczucha idzie szybciej!

Do której godziny InPost dostarcza paczki do paczkomatu 2021

Możesz wysyłać paczki w dowolne miejsce na terenie kraju, a my dostarczamy je z dostawą do drzwi Twojego odbiorcy lub do jednego z Paczkomatów, gwarantując Ci dostawę do godziny 10:00, 12:00 lub 17:00. Paczki odbierzemy od Ciebie jak Ci wygodnie – od poniedziałku do piątku, do godziny 17:00.

Wydana do doręczenia InPost co to znaczy

Status „Przekazano do doręczenia” informuje, iż przesyłka została wydana z ostatniego oddziału kurierowi, a ten podejmie próbę jej doręczenia. Status taki zwykle pojawia się rano, kiedy kurierzy pakują przesyłki w oddziałach i wyruszają z nimi w drogę.

Ile idzie paczka InPost zapytaj

Deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania.

Czy InPost pracuje w soboty 2021

Od 12 marca przesyłki będą doręczane do Paczkomatów w całej Polsce także w soboty i niedziele. InPost jest pierwszym operatorem logistycznym, który uruchomił usługę dostaw w weekend na terenie całego kraju. … Nowa usługa dotyczy opcji odbioru w Paczkomatach 24/7 i obejmie dostawę do ponad 6000 maszyn w całym kraju.