Pytanie Rozwiązane

Jaki dochód żeby dostać kredyt hipoteczny

Ocena: 5/5

trzeba zarabiać minimum 3000 PLN netto miesięcznie. Sprawa jest indywidualna i bardziej skomplikowana. Dlatego też samemu warto mieć świadomość finansową i policzyć wszystkie koszty oraz dochody swojego gospodarstwa domowego.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Jaki dochód żeby dostać kredyt hipoteczny”…

ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt 100 000

Kredyt na 100 000 zł – jakie zarobki? Przy takiej wysokości rat, Twoje zarobki powinny wynosić około 3000 zł na rękę. Zakładając oczywiście, że nie masz innych zobowiązań finansowych. Warto wybrać kredyt, który nie obciąży naszych kieszeni na tyle, że będziemy mieć problem z jego spłatą.

Jaki kredyt hipoteczny przy zarobkach 3000 netto

W takim przypadku możesz liczyć na kredyt w wysokości około 150 000 zł, a Twoja rata wyniesie około 575 zł (np. w ING Banku Śląskim). Jest to niewiele, dlatego warto podnieść swoją zdolność kredytową i np. wziąć kredyt hipoteczny z inną osobą.

Jaki kredyt hipoteczny przy zarobkach 2500 netto

Klienci banków zarabiający powyżej średniej krajowej mogą liczyć na zadłużenie, którego rata kredytu będzie stawiła nawet do 65% wartości dochodu miesięcznego. Jeśli zarabiasz 2500,00 złotych netto, możesz zatem otrzymać kredyt, którego miesięczna rata będzie wynosiła do 1250 złotych.

ile trzeba zarabiać, żeby dostać 400 tys kredytu

trzeba zarabiać minimum 3000 PLN netto miesięcznie. Sprawa jest indywidualna i bardziej skomplikowana. Dlatego też samemu warto mieć świadomość finansową i policzyć wszystkie koszty oraz dochody swojego gospodarstwa domowego.

Ile trzeba mieć wkładu własnego żeby dostać kredyt

Osoby, które planują zakup domu lub mieszkania i w tym celu chcą skorzystać z kredytu mieszkaniowego, muszą pokryć wymagany przez instytucję finansową wkład własny w wysokości ok. 20 proc. wartości nieruchomości. Wielkość wkładu własnego jest jednym z czynników decydujących o wysokości uzyskanego kredytu hipotecznego.

Ile trzeba zarabiać żeby dostać milion kredytu

Rodzina z dwójką dzieci, w której łączny dochód wynosi 10 000 zł netto, może liczyć na ponad 1 mln zł kredytu hipotecznego. Kwota jest tak wysoka dzięki rekordowo niskim stopom procentowym.

Kredyt 500 tys jakie zarobki

Zatem ile trzeba zarabiać, żeby dostać 500 tys. kredytu na budowę domu? W tym przypadku bank będzie oczekiwał zarobków w wysokości co najmniej 5000 zł netto. Miesięczna rata takiego zobowiązania zaciągniętego na 20 lat wynosi bowiem ponad 2500 zł, a na 30 lat około 1900 zł.