Pytanie Rozwiązane

Jaki pasek do zegarka

Ocena: 5/5

Stal nierdzewna to najpopularniejszy materiał stosowany w zegarkach. Jest nie tylko trwały, ale także tańszy niż złoto, tytan, srebro i platyna. Stal nierdzewna to powszechnie stosowany materiał zarówno w zegarku, jak i pasku.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Jaki pasek do zegarka”…

Jaki kolor paska do zegarka

Ogólnie przyjmuje się, że kolor paska powinien być dobrany odpowiednio do koloru tarczy. Dotychczas do stalowej koperty można było założyć jedynie czarny pasek, a do złotej brązowy.

Jaki pasek do smartwatcha

Jeżeli chcesz wyróżnić się z tłumu, zaszalej z neonowym paskiem z oryginalnym wzorem 3D. Dla tych, którzy cenią sobie klasykę i minimalizm polecane są paski skórzane czy też nylonowe w bardziej stonowanej kolorystyce. Wyrazić siebie poprzez pasek do smartwatcha? To proste!

Jaki pasek do czarnego zegarka

Zasadnicza praktyka to dobór koloru paska do butów – czarnym butom musi towarzyszyć czarny pasek do spodni, a co za tym idzie – czarny pasek w zegarku. Jeśli więc wkładasz buty brązowe, wymagają one tym samym brązowego paska – także zegarka na brązowym pasku.

Jak dobrać długość paska do zegarka

Weź tasiemkę lub sznurek i owiń wokół nadgarstka. Zmierz, jak długi kawałek sznurka potrzebujesz, by opleść swoją rękę (możesz dla bezpieczeństwa do wyniku dodać 20-30 mm). Następnie zmierz odległość między mocowaniami do paska przy kopercie zegarka. Od długości sznurka odejmij odległość między mocowaniami i voila!