Pytanie Rozwiązane

Karboksyterapia jak długo utrzymuje się efekt

Ocena: 5/5

Karboksyterapia – jak długo utrzymuje się efekt? Efekty zabiegów utrzymują się około pół roku. Warunkiem jest przeprowadzenie całej zalecanej serii. W przypadku terapii rozstępów, cellulitu czy blizn efekty są trwałe.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Karboksyterapia jak długo utrzymuje się efekt”…

Zabieg carbo na brzuch

Karboksyterapia na brzuch to skuteczny zabieg odchudzający, który redukuje tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Sam zabieg polega na wprowadzeniu przez cienką igłą dwutlenku węgla, który wywołuje pożądane reakcje w podskórnej tkance tłuszczowej zgromadzonej na brzuchu.

Karboksyterapia cellulit ile zabiegów

W celu osiągnięcia maksymalnych efektów, zalecamy poddanie się karboksyterapii w serii 6-12 zabiegów, wykonywanych co 2-3 dni. Pierwsze korzystne zmiany zaobserwować można już po 4-6 zabiegach – w przypadku skóry w okolicach oczu oraz 8-12 w przypadku pozostałych obszarów ciała.

Opuchlizna po karboksyterapii

Obrzęk może pojawić się przy jednym oku lub przy obu zaraz po zabiegu, by po kilku minutach skóra wróciła do stanu normalności. Często jednak obrzęk nie znika od razu albo powiększa się. To naturalne, ponieważ podany płyn gromadzi się w okolicach oczu i wywołuje obrzęk.

Karboksyterapia efekty

Karboksyterapia twarzy poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Metoda ta daje świetne rezultaty w redukcji cieni pod oczami. Zabieg karboksyterapii pod oczy zagęszcza skórę okolicy dolnej powieki i redukuje podpuchnięcia pod oczami, dzięki czemu umożliwia prawidłowy przepływ chłonki.

Karboksyterapia pośladki efekty

Podanie dwutlenku węgla śródskórnie powoduje wzrost ukrwienia, dotlenienie i stymulowanie wytwarzania kolagenu i elastyny. Skutkuje to znaczną poprawą jakości, kondycji i kolorytu skóry. Gaz podany podskórnie intensywnie działa na tkankę tłuszczową, powodując rozpad adipocytów, czyli komórek tłuszczowych.

Karboksyterapia opinie

Opinie o karboksyterapii są z reguły pozytywne. Większość osób korzystających z tych zabiegów chwali ich skuteczność i efektywność. W wielu przypadkach rezultaty są zauważalne niemal od razu. Natomiast w przypadku cellulitu, czy wiotkości skóry na dobre rezultaty należy troszkę poczekać – zwykle 8-10 tygodni.

Karboksyterapia ile razy

Karboksyterapiaile zabiegów należy wykonać? Ilość zabiegów zależy od konkretnego problemu, który chcemy wyeliminować, dlatego zawsze dobierana jest indywidualnie. Zaleca się wykonanie całej serii zabiegów – około 10, raz lub dwa razy w tygodniu.