Pytanie Rozwiązane

Kiedy się urodziła Fagata?

Ocena: 5/5

Fagata ma obecnie 21 lat. Urodziła się 24 sierpnia w Koninie. Pochodzi z małego miasteczka z województwa wielkopolskiego o nazwie Ślesin.

Czy Fagata ma chłopaka?

W kwietniu 2020 roku Fagata opublikowała bardzo emocjonalny live, w którym zdradziła, że nie jest już w związku ze słynnym youtuberem. Jakiś czas później twórca Teamu X wydał oświadczenie, w którym zdradził fanom, że to on podjął decyzję o zerwaniu, bo „chce być szczery ze swoimi uczuciami”.

Czy Fagata jest w związku?

Jej Instagrama obserwuje ponad 900 tysięcy użytkowników. Fagata zdobyła duże grono fanów dzięki związkowi ze znanym youtuberem – Stuu. Para jednak rozstała się.2 days ago

Jak na imię ma Fagata?

AGATA FĄK (@fagataaa) • Instagram photos and videos.

Ile lat ma teraz Stuu?

30 lat (7 stycznia 1992)

Czy Fagata jest z kamerzysta?

Wszystko zaczęło się od relacji Fagaty z Kamerzystą. Od dłuższego czasu mówiło się, że są parą. Kilkadziesiąt godzin temu cały Youtube dowiedział się, że ten “związek” był dość specyficzny.

Czy Fagata i Stuu są razem?

STUU I FAGATA SIĘ ROZSTALI (znowu) – YouTube.

Dlaczego Stuu zerwal z Agatą?

Usiedliśmy, pogadaliśmy długo i tak naprawdę były powody do zerwania, których ja nawet nie wiedziałem z jakiego powodu tylko czułem to w sobie, już nie czułem uczuć tak jakby, byłem zamknięty w sobie i dlatego z nią zerwałem.

Czy Stuu wroci?

Czy youtuber wróci do nagrywania? Mały sekret na ten temat wyjawiła Marcin Dubiel, kiedy wziął udział w serii Czy to prawda, że… na kanale Wersow. Na pytanie czy Stuu dołączy do nowego Teamu X, Dubiel odpowiedział, że raczej nie, ponieważ jest osobą emocjonalną.

Ile lat ma Fagata 2021?

Fagata wiek

Okazało się, że Fagata urodziła się w 2000 roku.

Dodaj komentarz