Pytanie Rozwiązane

Kiedy urodził się Czuux?

Ocena: 5/5

CzuuX (im. Piotr Wojciech Czupryn) – Piotrek jest przedstawicielem młodego pokolenia YouTuberów. Urodził się on w 2002 roku i mimo młodego wieku zdążył już zaistnieć w Internecie i na YouTube.

Jaki rocznik jest Czuux?

Piotr Czupryn urodził się w 2002 roku i od najmłodszych lat aktywnie działa w sieci. Już jako ośmiolatek nagrywał playe z Minecrafta, a w styczniu 2015 roku uruchomił swój kanał na YouTubie, z którego korzysta do dzisiaj.

Ile lat ma Piotr Czupryn?

Czuux (właściwie Piotr Czupryn) to polski youtuber i raper młodego pokolenia. Urodził się 3 grudnia 2002 roku – gwiazda internetu w 2020 roku będzie obchodzić więc swoje 18 urodziny.

Z kim się bije Czuux?

To, z kim będzie walczyć Czuux, z pewnością bardzo ciekawiło jego fanów i osoby śledzące jego internetową działalność. Jak się okazało, na drugiej gali High League Czuux zmierzył się z Edziem.

Czy czuuX jest z Queen of the Black?

Przypomnijmy, że rozstanie Czuuxa i Queen Of The Black było bardzo burzliwe. Youtuberka mówiła o Czuuxie jako o bardzo zaborczej, zazdrosnej i toksycznej osobie.

Ile lat ma Youngczuux?

Piotrek jest przedstawicielem młodego pokolenia YouTuberów. Urodził się on w 2002 roku i mimo młodego wieku zdążył już zaistnieć w Internecie i na YouTube.

Kto wygral Czuux?

Opis walki Edzio vs Czuux

W stójce trafił Czuux, więc po obalenie od razu poszedł Edzio. W parterze zadawał ciosy, starając się uspokoić pojedynek. Jak się okazało, raper zapiął jednak skuteczne duszenie i wygrał przed czasem!

Ile Czuux ma lat 2021?

Piotr Czupryn urodził się 3 grudnia 2002 roku, więc w 2021 roku skończy 19 lat.

Kto zawalczy u Malika?

Wydaje się, że na pierwszej gali zawalczy Lil Masti. Ostatnio Malik Montana zakomunikował, że do High League dołączył też znany youtuber “Czuux”. Wiemy już również na pierwszej gali zawalczą Natsu, Lexy, Medusa czy np. Maciej Rataj.

Z kim byla Queen of the Black?

Związek z Czuuxem

Głośno o nastolatce zrobiło się także za sprawą jej związku z popularnym youtuberem, Czuuxem. Okazało się bowiem, że ich miłość wcale nie była taka piękna i kolorowa, jak to przedstawiali w internecie.

Dodaj komentarz