Pytanie Rozwiązane

Kiedy urodzila się Monika Kociolek?

Ocena: 5/5

Monika Kociołek urodziła się 19 września 2002 roku.

Kim jest chłopak Moniki kociołek?

Monika Kociołek i Piotr Ambryszewski mieli okazję poznać się przy produkcji filmów i zdjęć dla Teamu X. Okazuje się, że fani mogą mieć rację co do ich związku. Do tej pory Pedro milczał na swoim Instagramie. Dzisiaj postanowił opublikować zdjęcie z Santorini.

Czy Monika Kociołek jest z Czarkiem?

Czy Monika Kociołek ma chłopaka? Większość osób myślała, że Monika jest w związku z Karolem Pieszko. Jednak jak się okazało, to tylko fake news. Monika Kociołek jest singielką!

Ile wzrostu ma Leksiu?

Leksiu ma około 175 cm wzrostu.

Czy Monika Kociolek ma chlopaka?

Czy Monika Kociołek ma chłopaka? Początkowo fani podejrzewali, że Monika Kociołek i Karol Pieszko są w związku. Jednak ta wiadomość została zdementowana na jednym z filmów na kanale Natsu. Monika Kociołek aktualnie jest singielką.

Ile Monika Kociolek ma lat?

Jedną z informacji jaką fani poszukują w sieci jest, ile lat ma Monika Kociołek. Otóż w 2020 roku influencerka skończyła 18 lat.

Jakiego chłopaka ma Natsu?

Natsuchłopak

Co jakiś czas w mediach społecznościowych Natalii Karczmarczyk pojawiały się zdjęcia z jej chłopakiem. W listopadzie 2020 roku Natsu i jej ukochany, znany pod pseudonimem PRIMY aka KILLA świętowali 3. rocznicę związku.

Z kim jest czaro Nykiel?

Chłopak ma 172 cm wzrostu i pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego. Nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, czy posiada partnerkę. Najprawdopodobniej młody tiktoker i youtuber jest singlem.

Czy Pieszko i Monika są razem?

Wielu fanów spekulowało, że jest ona w związku z Moniką Kociołek, jednak informacja że przyznali że nigdy nie byli parą.

Z kim jest Patrycja mołczanow?

Nie ma oficjalnej informacji mówiącej o tym, że gwiazda Teamu X ma chłopaka, więc możemy przyjąć, że Patrycja aktualnie jest singielką. Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla licznego grona fanów zakochanych w swojej idolce.

Dodaj komentarz