Pytanie Rozwiązane

Kim jest żoną Amaro?

Ocena: 5/5

Agnieszka Amaro

Ile żon miał Modest Amaro?

Według anonimowych informatorów tabloidów, Agnieszka Amaro jest trzecią żoną kucharza. Razem mają syna Nicolasa. Córki Karolinę i Zuzannę ma z poprzednich związków.

Ile lat ma syn Wojciecha Modesta Amaro?

Jego syn ma wyjątkowo oryginalne imiona. 47-letni kucharz i restaurator Wojciech Modest Amaro, znany z programów „Top Chef” i „Hell’s Kitchen” został po raz kolejny ojcem. Chłopcu nadano bardzo oryginalne imiona.

Ile dzieci ma Agnieszka Amaro?

Wojciech Modest Amaro i jego żona Agnieszka pobrali się w 2012 r. Od tamtego czasu są nierozłączni. Para wychowuje razem synów Nicolasa i Gabriela Charbela oraz dwie córki Karolinę i Zuzannę z poprzednich związków. Kucharz rzadko wspomina o życiu prywatnym.

Czy Wojciech Modest Amaro ma dzieci?

Nicolas Amaro

Ile Amaro ma restauracji?

Choć obecnie w Polsce funkcjonują trzy restauracje, które zasłużyły na prestiżowe wyróżnienie gwiazdką Michelin (w 2020 r. przyznano ją po raz pierwszy krakowskiej restauracji w 2016 r.

Jak ma na nazwisko Amaro?

Wojciech Modest Amaro urodził się jako Wojciech Basiura. Po ślubie przyjął nazwisko żony.

Co robi teraz Modest Amaro?

Nawrócenie Wojciecha Modesta Amaro to nie tylko wielkie słowa, ale i czyny. Wraz z żoną Agnieszką prowadzą fundację „Nowe Życie Polska” oraz „Forgotten Fields Foundation”, której jednym z celów jest promowanie polskiej kultury kulinarnej oraz pomoc zagubionej młodzieży.

Skąd pochodzi Wojciech Modest Amaro?

Sosnowiec

Ile gwiazdek ma Atelier Amaro?

Czy w Polsce są restauracje z gwiazdkami Michelin? W Polsce są tylko dwie restauracje, które otrzymały po jednej gwiazdce Michelin – to Atelier Wojciecha Amaro (2013 r.) i Senses (2016 r.). Komplet odznaczeń gwiazdek Michelin ma 100 restauracji na całym globie.

Dodaj komentarz