Pytanie Rozwiązane

Kto to jest Nypel SBM?

Ocena: 5/5

Nypel jest jednym z siedmiu uczestników zeszłorocznej czwartej edycji SBM Starter. Oprócz niego mogliśmy usłyszeć Kinny’ego Zimmera, Lui. Giego, Mokebe, bambi, Jagieła oraz Profeata. Nypel w ramach SBM Starter wypuścił trzy utwory: Rozpoczęcie, Mały i głópi oraz Gwiazda WWA.

Co to SBM Starter?

SBM Starter to nic innego jak akcja stworzona przez SBM Label, która ma na celu odkrycie i promocję utalentowanych, młodych raperów. W przeszłości, przez specjalnie stworzony kanał SBM Starter na YouTube przewinęli się chociażby Jan-Rapowanie, czy Mata.

Czy Nypel jest w SB Maffija?

Nowy singiel z „Hotelu Maffija 2”, gościnnie Nypel. Podziel się newsem: Na oficjalnym kanale SBM Label pojawił się kolejny singiel zwiastujący najnowszy album wytwórni, Hotel Maffija 2. Wciąż niejasnym pozostaje, czy młody raper z SBM Startera został zakontraktowany przez label.

Jak się dostać do SBM Starter?

Na kanale SBM Starter udostępniono bit, pod który przyszły reprezentant inicjatywy ma za zadanie nagrać zwrotkę, a następnie opublikować film jako post na Instagramie. Na wideo należy oznaczyć profil @sbm_tba, który później zostanie przejęty przez zwycięzcę.

Co to jest Nypel?

Wypustka, kołeczek lub Pogardliwe określenie na kogoś. Dureń, gamoń.

Czym się różni Nypel od mufy?

nypel – używany do łączenia kanałów SPIRO lub FLEX. mufa – przeznaczona do bezpośredniego łączenia kształtek.

Skąd pochodzi Nypel?

Nypel – rocznik ’05 pochodzący z Chełma, który stawia rap ponad wszystko, co dzieje się u niego w życiu i jest z tego dumny.

Jak wysłać demo do SBM?

UWAGA, OGŁOSZENIE! Jeżeli chcesz wysłać do nas swoje demo, prosimy o wysyłanie fizycznie wypalonych płyt, wraz z danymi kontaktowymi na adres naszego sklepu. Nie nadążamy za pobieraniem linków, a fizyki chętnie wrzucimy do auta wyjeżdżając w trasę.

Kto jest właścicielem SB Maffija?

Założycielami wytwórni są raperzy Solar i Białas. Pierwszym albumem wydanym nakładem wytwórni był platynowy album Białasa pt.

Kto jest w Hotel Maffija 2?

Pierwszy singiel Hotelu Maffija 2 został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy. Nic dziwnego, bo na nagraniu możemy usłyszeć White’a, Janusza Walczuka, Lanka, Bedoesa, Jan-rapowanie, braci Kacperczyk, Białasa, Adiego Nowaka, Fukaja, Skute Bobo (Mata), Kinny Zimmera, Beteo i Solara.

Dodaj komentarz