Pytanie Rozwiązane

Który rocznik jest Hubert Urbański?

Ocena: 5/5

Hubert Kirił Urbański (ur. 23 marca 1966 w Warszawie) – polski aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy.

Czy Hubert Urbański ma żonę i dzieci?

Hubert Urbański jest dumnym ojcem czterech córek: Marianny (29 lat) i Krystyny (25 lat) z małżeństwa z Urszulą Engelmayer oraz 10-letniej Stefanii i 8-letniej Danuty ze związku z Julią Chmielnik. Co ciekawe, inicjały, pochodzące od pierwszy liter imion dzieci, Hubert Urbański wytatuował sobie na palcach prawej dłoni.5 days ago

W jakim wieku jest Hubert Urbański?

56 years ()

Co robi teraz Hubert Urbański?

Hubert Urbański to jeden z najsłynniejszych polskich prezenterów. Prowadzący „Milionerów” jest uwielbiany przez widzów TVN. Na wizji zawsze elegancki, profesjonalny, ale też pełen humoru.

Ile lat ma Hubert Jarczak?

37 lat (22 sierpnia 1984)

Czy Hubert Urbański ma partnerkę?

Od kilku miesięcy prezenter jest ponoć związany z tajemniczą szatynką. Para zdecydowała się nawet na wspólne zamieszkanie. Nowa wybranka gwiazdora ma także córeczkę, która jest w wieku jego dzieci, co sprawiło, że stali się sobie jeszcze bardziej bliscy.

Ile córek ma Hubert Urbański?

Hubert Urbański jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Od jakiegoś czasu pilnie strzeże swojego życia prywatnego, prawdopodobnie nie jest obecnie w żadnym związku. Jednak dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu i doczekał się aż czterech córek. Urbański 23 marca świętował 55.

Gdzie urodził się Hubert Urbański?

23 marca 1966 56 lat, Warszawa

Dodaj komentarz