Pytanie Rozwiązane

Laminacja brwi jak długo

Ocena: 5/5

Ile kosztuje zabieg laminowania brwi? Cena zależy od salonu kosmetycznego, w którym zdecydujemy się go wykonać. Zazwyczaj kwota, na jaką należy się przygotować to około 100 do 200 zł. Cały zabieg trwa około 45 minut, a efekt utrzymuje się około 1-1,5 miesiąca.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Laminacja brwi jak długo”…

Laminacja brwi efekty

Głównym efektem laminowania brwi jest przede wszystkim efekt wizualny. Włoski są idealnie ułożone, wyglądają na bardziej zadbane, szersze i pełniejsze. Od razu po przeprowadzonym zabiegu otrzymuje się efekt 3w1 – włoski są trwale ułożone, brwi ulegają przyciemnieniu farbą, a włoski są nawilżone i wyglądają zdrowo.

Laminacja brwi cena

Cena zależy od salonu kosmetycznego, w którym zdecydujemy się go wykonać. Zazwyczaj kwota, na jaką należy się przygotować to około 100 do 200 zł. Cały zabieg trwa około 45 minut, a efekt utrzymuje się około 1-1,5 miesiąca.

Pielęgnacja po laminacji brwi

Po zabiegu laminacji przez 24h nie moczymy ani nie dotykamy brwi. Kiedy upłynie ten okres „kwarantanny”, można oczyścić całą twarz (razem z brwiami) i wyczesać brwi szczoteczką. W ramach codziennego „makijażu” warto sięgnąć po żel utrwalający, który utrzyma włoski w nienagannym stanie przez cały dzień.

Laminacja brwi przeciwwskazania

Zabieg nie może być przeprowadzany w przypadku chorób oczu i skóry, opryszczki, zapalenia spojówek, infekcji i mechanicznych uszkodzeń skóry. Laminowanie rzęs i brwi nie jest także wskazane dla kobiet w ciąży i karmiących.