Pytanie Rozwiązane

Na co są chore dzieci Chylińskiej?

Ocena: 5/5

Agnieszka Chylińska podejmuje się w swoich książkach problemu dzieci, które zmagają się ze schorzeniem, jakim jest autyzm.

W jakim wieku są dzieci Chylińskiej?

Razem wychowują trójkę dzieci – 15-letniego Ryszarda, 11-letnią Esterę i 8-letnią Krystynę.

Czy Agnieszka Chylińska jest mężatką?

Agnieszka Chylińska mężatką była dwa razy – w 2002 roku poślubiła Krzysztofa Krysiaka, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie 16 miesięcy.

W którym roku urodziła się Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Barbara Chylińska (ur. 23 maja 1976 w Gdańsku) – polska piosenkarka, autorka tekstów, felietonistka, osobowość telewizyjna oraz autorka książek dla dzieci.

Czy Agnieszka Chylinska jest na coś chora?

Chorowałam na afekty, defekty i wszystko, co migotało obietnicą, że przez moment poczuję się bardziej wartościowa, coś znacząca, ciut ważniejsza.

Co dolega dzieciom Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka Chylińska o najnowszej książce i swoim dziecku

Artystka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie własnoręcznie napisanego listu. Zrelacjonowała w nim, że w trakcie intymnej i bardzo osobistej rozmowy z Marcinem Prokopem dla jednego z serwisów z jej oczu popłynęły łzy.

Jak mają na imię dzieci Chylińskiej?

Agnieszka Chylińska ma troje dzieci: Ryszarda, Esterę i Krystynę.

Czy mąż Chylińskiej jest Cyganem?

Mój mąż nie jest Romem. Przy całym szacunku dla tej grupy etnicznej, ale dawno temu pozwoliłam sobie na żart, że należę do romskiej rodziny, tylko wiele osób pomyślało, ze to prawda, i zarobiło dużo kasy dzięki temu. A prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda.

Co robi mąż Agnieszki Chylińskiej?

Mężczyzna to informatyk, w środowisku nazywany „magikiem od grafiki”. Piosenkarka poznała go w Petersburgu. Jak powiedziała w wywiadzie dla „Twojego Stylu”, długo się o nią starał. Marek zajął się projektowaniem okładek płyt czy plakatów Agnieszki Chylińskiej i jej zespołu.

Dodaj komentarz