Pytanie Rozwiązane

Na którym piętrze mieszka Lewandowski na Złotej 44?

Ocena: 5/5

W cenie Robert Lewandowski jako sąsiad. Warszawa, ul. Złota 44, mieszkanie na piętrze 52… i 53… i 54! Trzypiętrowy ultraluksusowy penthouse w centrum stolicy Polski został kupiony za rekordową sumę.

Na którym piętrze mieszka Lewandowski?

Apartamentowiec ma 192 metry i jest najwyższą wieżą mieszkalną tej klasy w Unii Europejskiej. na 52 piętrach znajduje się 287 mieszkań. Budynek zaprojektował Daniel Libeskind, światowej sławy architekt.

Ile kosztuje apartament na Złotej 44?

Wiadomo jednak, ile wynosił poprzedni rekord. Za apartament pod równie prestiżowym adresem nabywca zdecydował się zapłacić 11 mln zł. W przeliczeniu na metr kwadratowy cena wyniosła 46 tys. zł.

Kto mieszka w Zaglu?

25- metrowy basen, gabinety masażu, sauna, centrum spa, prywatne kino, symulator gry w golfa, taras z widokiem na Pałac Kultury i warszawską skyline, a także przedszkole. To właśnie w jednym z apartamentów ma zamieszkać po zakończeniu kariery piłkarskiej Robert Lewandowski.

Gdzie mieszka Lewandowski ulica?

Robert Lewandowski ma swoje mieszkanie w Warszawie. Piłkarz, który strzelił najwięcej goli dla reprezentacji Polski, ma apartament przy ulicy Złotej 44.

Gdzie Lewandowski kupil mieszkanie?

Robert Lewandowski kupił mieszkanie w Warszawie. Piłkarz, który strzelił najwięcej goli dla reprezentacji Polski, wprowadził się do Złotej 44. Mieszkanie w „chmurach” jest dziś warte miliony. Oficjalnej ceny nie podano, jednak biorąc pod uwagę ceny mieszkań w budynku – „Lewy” mógł wydać na apartament nawet 30 mln zł.

Jak mieszka lewy?

Anna i Robert Lewandowscy od lat mieszkają w Niemczech, gdzie Robert gra w zespole Bayern Monachium. Tam też wychowują się ich córki – Klara i Laura. Ich dom położony jest w luksusowej dzielnicy Bogenhausen, skąd mają bardzo blisko do Ogrodu Angielskiego. To idealne miejsce na rodzinne spacery.

Ile kosztuje apartament Lewandowski?

Napastnik Bayernu Monachium jest właścicielem luksusowego apartamentu w centrum Warszawy. Ekskluzywne mieszkanie Lewandowskiego przy ulicy Złotej 44 kosztowało prawdopodobnie 35 milionów złotych.

Ile jest wart majatek Lewandowskiego?

Wraz z żoną prowadzą również agencję mediową Store9 i inwestuje w startupy. Obecnie majątek Lewandowskich jest szacowany na 565 mln zł.

Ile kosztuje metr mieszkania na Złotej 44?

Mieszkania w tym budynku są droższe o 122.01% od szacowanej ceny za m² na ul. Złota, która wynosi 19 352 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 152.58% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Śródmieście Północne, która wynosi 17 010 zł.

Dodaj komentarz