O Nas

TuPytaj.pl, jak sama nazwa wskazuje, dostarcza odpowiedzi na pytania dotyczące głównie zagadnień biznesowych oraz okołobiznesowych.

Jesteśmy tylko czteroosobowym zespołem, ale wciąż się rozwijamy. Staramy się pomagać użytkownikom internetu odszukiwania odpowiedzi na nurtujące ich pytania z kategorii biznesowych.

Wyszukiwanie jednak spowoduje pojawienie się mnóstwa długich artykułów. Aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, musisz najpierw przeczytać cały post, który czasami liczy kilkaset słów. Wiele osób nie ma czasu na czytanie całych artykułów lub nie czyta ich w ogóle. My natomiast umieszczamy odpowiedzi na te pytania w najbardziej zwięzły sposób, w jaki tylko potrafilmy.

Nie jesteśmy jak słynni rywale, tacy jak Yahoo Answers, Quora i inne podobne serwisy. W przyszłości będziemy w coraz większym stopniu angażować społeczność, ale naszym kluczowym punktem zwrotnym jest chęć odpowiadania na pytania w zwięzłych akapitach. Przeczytanie naszej typowej odpowiedzi nie powinno zajmować więcej, niż 5 minut. W dzisiejszych czasach ludzie szukają odpowiedzi pod wpływem chwili, ponieważ mają mało czasu.

Proszę dać nam znać o swoich przemyśleniach za pośrednictwem naszej strony kontaktowej. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące poprawy tego, co możesz znaleźć na naszej stronie internetowej, lub jeśli chciałbyś, abyśmy coś dodali, również skontaktuj się z nami! Z góry bardzo dziękujemy!