Pytanie Rozwiązane

Piec na pellet cena

Ocena: 5/5

Piec c.o. na pellet wyróżnia się mocą nominalna na poziomie 10kW. Najlepiej sprawdza się przy ogrzewaniu niewielkich budynków mieszkalnych, których powierzchnia nie przekracza 120 metrów kwadratowych. Cena kotła rozpoczyna się już od 7200 złotych.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Piec na pellet cena”…

Piec na pellet wady i zalety

Pellet jest nie tylko ekologiczny, ale jest paliwem wysokokalorycznym, zatem jest również ekonomiczny. Przy opalaniu pelletem powstaje niewiele popiołu. Kurz drzewny jest łatwiejszy do usunięcia niż pył węglowy, dlatego piece na pellet są wyjątkowo czyste i łatwiejsze w obsłudze od pieców węglowych.

Piec na pellet z podajnikiem cena

Ceny kotłów na pellet Sas Bio Solid 25 kW osiągają 13 600 zł. Kotły na pelet Kostrzewa Twin Bio NE 12 kW – piec z podajnikiem (290 l) na pellet drzewny klasy A1 i owies. Wyposażony w zaawansowany system sterowania oraz automatykę zapewnia wydajne ogrzewanie pelletem.

Mały piec na pellet cena

Kotły na pelet Kostrzewa Twin Bio NE 12 kW – piec z podajnikiem (290 l) na pellet drzewny klasy A1 i owies. Wyposażony w zaawansowany system sterowania oraz automatykę zapewnia wydajne ogrzewanie pelletem. Ceny pieców na pellet Kostrzewa Twin Bio NE 12 kW osiągają kwotę 9 500 zł.