Pytanie Rozwiązane

Przesyłka kurierska jak długo

Ocena: 5/5

Firmy kurierskie zastrzegają sobie w Regulaminie gwarantowany czas dostawy na 3 dni robocze, jednak w praktyce paczki są doręczone kolejnego dnia roboczego po odbiorze paczki od nadawcy ( z narzędzia do monitoringu paczek Parcel Alert wynika, że 97% przesyłek krajowych jest doręczanych w kolejnym dniu roboczym).

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Przesyłka kurierska jak długo”…

Ile idzie paczka kurierem DPD

W większości przypadków dostawa kurierem DPD trwa jeden dzień roboczy, w szczególnych sytuacjach może być to dwa dni robocze. Warto zaznaczyć że standardowo kurierzy nie doręczają przesyłek w soboty i niedziele.

Jak długo idzie paczka z Polski Poczta

Priorytetowa – przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00, Ekonomiczna – przewidywany termin realizacji usługi to trzy dni robocze po dniu nadania (D+3).

Ile idzie paczka kurierem DHL

Standardowo DHL przesyłki dostarcza w następny roboczy dzień po nadaniu. Jeśli nadajesz paczkę o wadze powyżej 31,5 kilograma, to ten czas wydłuża się do dwóch dni roboczych. Jeśli zależy nam na terminie, kurier DHL oferuje opcje ekspresowe oraz możliwość dołączenia do konkretnej godziny – 9 lub 12.

Najszybszy kurier Krajowy

Pocztex to najszybsza ze wszystkich usług pocztowych, świadczona w systemie „od drzwi do drzwi” w gwarantowanych terminach. Przesyłka zostaje odebrana bezpłatnie, po zleceniu usługi: drogą elektroniczną (formularz zamówienia), lub.

Kurier GLS ile idzie paczka

W jakim czasie GLS doręcza paczki? Paczki krajowe zazwyczaj docierają do celu w następnym dniu roboczym. W Europie przewidywany czas dostawy to od 48 do 96 godzin. GLS doręcza paczki od poniedziałku do piątku w godzinach pracy.